Kredi Kartları

Bonus Card'ınız ile harcadıkça Bonus kazanın, Bonus kazandıkça bedava alışveriş yapın

Türkiye'yi Bonus kavramı ile tanıştıran Bonus Card ile taksitli alışveriş yapabilir, kartınızı kullandıkça bonus kazanır, bedava alışverişin keyfini çıkarırsınız. Artık bütün ihtiyaçlarınız ve daha fazlasıyla dünyanın her yerinde geçerli olan Burgan Bonus'unuz ilgileniyor.

Kart Çeşitleri

Burgan Bonus
 • Dünyanın her yerinde, yapacağınız tüm alışverişlerde bonus kazanırsınız.
 • 200.000'i aşkın Bonus program ortağında yapacağınız alışverişlerinizde %20'lere varan ekstra bonus kazanırsınız.
 • Biriken bonusunuzla Bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bonusunuz biriktikçe daha çok kazandıran Bonus Plus ve Bonus Premium'a terfi edebilirsiniz.
 • Bonus keyfini taksitli alışveriş rahatlığıyla birleştirirsiniz.
 • Ödemelerinizi İnternet Şubesi'nden veya 0850 222 8 222 İnternet Bankacılığı'ndan kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Burgan Bonus Plus

Burgan Bonus Plus , Bonus Card'ın tüm özelliklerini taşır, üstelik daha fazla bonus kazandırır. Bonus Card ile alışveriş yaptıkça Bonus Plus'a terfi eder, daha fazla bedava alışverişin keyfini çıkarırsınız. Üstelik yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde daha çok bonus biriktirirsiniz.

Bonus Card'ınızla son 12 ayda minimum 75 TL bonus kazanmanız halinde, Bonus Card'ınız Bonus Plus ile yenilenecektir.

Bonus asıl kartınızın üst ürüne terfi etmesi halinde ek kartlar otomatik olarak terfi etmemektedir.

Burgan Bonus Premium

Burgan Bonus Premium, Bonus Card'ın tüm özelliklerini taşır, üstelik daha fazla bonus kazandırır. Bonus Plus Card'ınızla alışveriş yaptıkça Bonus Premium'a ulaşırsınız. Bonus Premium ile ekstra bonus fırsatlarından yararlanır, yurt içi ve yurt dışında bedava alışverişin keyfini çıkarırsınız.

Burgan Bonus Premium'la Bonus program ortakları dışında yapacağınız yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde daha da fazla bonus kazanırsınız.

Burgan Bonus asıl kartınızın üst ürüne terfi etmesi halinde ek kartlar otomatik olarak terfi etmemektedir.

Burgan Bonus Plus'ınızı aldıktan sonra son 12 ayda minimum 150 TL bonus kazanmanız halinde Burgan Bonus Plus'ınız Burgan Bonus Premium ile yenilenmektedir.

Burgan Bonus Platinum

Türkiye'nin bedavası en bol kredi kartı Bonus'un tüm özelliklerini taşıyan Bonus Platinum Card'ınız ile, hem en yüksek seviyede bonus kazanır, hem de tüm dünyada geçerli ayrıcalıklarından yararlanırsınız.

Ödeme Kanalları
Burgan Bonus ödemelerinizi,
 • İnternet şubemiz,
 • ATM'lerimiz,
 • Burgan Bank Şubelerimiz,
 • 0850 222 8 222 nolu Çağrı Merkezimiz
 • Otomatik Ödeme Talimatı,
 • PTT şubeleri
 • EFT,

aracılığıyla hızla ve kolayca yapabilirsiniz.

Faiz ve Ücretler

Hesap Özeti Nedir?

Her ay düzenli olarak adresinize gönderilen, bir önceki hesap kesim tarihinizle son dönemdeki hesap kesim tarihiniz arasında yapmış olduğunuz harcama, limit, bonus, borç ve ödeme bilgilerinin yer aldığı belgedir.

Faiz Oranları

Faiz oranlarını görmek için tıklayınız.

Faiz Hesaplama:

 • Önceki dönemden devreden borcunuz yok ise ve hesap özetinizde belirtilen borcunuzun tamamını son ödeme tarihine kadar ödediğinizde, alışverişlerinizden kaynaklanan borcunuza herhangi bir faiz işletilmez.
 • Dönem borcunun bir kısmının ödenmesi halinde kalan hesap bakiyesi üzerinden faiz hesaplanacaktır. Kalan hesap bakiyesine, Minimum Ödeme tutarı ve üzerinde ödeme yapılması durumunda akdi faiz, Minimum Ödeme tutarının altında ödeme yapılması durumunda ise Minimum Ödeme Tutarının ödenmeyen kısmı için gecikme faizi, kalan hesap bakiyesinin Minimum Ödeme tutarını aşan kısmı için akdi faiz uygulanacaktır. Temerrüt başlangıcı olarak son ödeme tarihi esas alınmaktadır.
 • Nakit avansa ve nakit kullanımı niteliğindeki işlemlere işlem tarihinden itibaren günlük akdi faiz uygulanır.
Akdi Faizi
 • Son ödeme tarihinde toplam borcunuzdan daha az bir tutar ödemeniz durumunda işletilecek aylık faiz oranıdır. Kredilendirdiğiniz harcamanıza,hesap kesim tarihinden başlayarak

hesaplanır. (Kredilendirilen harcama, toplam borcun asgari ödeme tutarı düşüldükten sonra kalan tutardır.)

Nakit Avans Faizi

Kartınızla yaptığınız nakit çekme işlemleri için işlem tarihinden itibaren işletilecek aylık faiz oranıdır.

Gecikme Faizi

Ekstrede yer alan asgari ödeme tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi halinde son ödeme tarihinden itibaren asgari tutar üzerinden hesaplanır

Limit Aşım Faizi

Borç bakiyenizin, kartınıza tahsis edilen limiti aşması halinde günlük olarak limiti aşan tutara uygulanan akdi faiz oranıdır.

KKDF ve BSMV

Ödenen vergi ve fonlardır. Mevzuat gereği kredi ve nakit net faiz oranları üzerinden Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu ve Banka Sigorta Muamele Vergisi net faiz oranlarına eklenerek hesaplanır.

İlgili Dökümanlar
KAPAT

Arkadaşına Gönder

Kapat