Hesaplama Araçları

Hesaplama Araçları

Mevduat hesaplama aracıyla, güncel mevduat faiz oranlarını tek tıkla görebilir, birikimlerinizi değerlendirmek istediğiniz vadeyi seçerek faiz getirisini hesaplayabilirsiniz. Gece vadeli hesap gibi kullanıp, gündüz ise para çekebileceğiniz ON Hesap ve vadeli mevduat hesabında avantajlı faiz oranları ON’da sizi bekliyor. Faiz getirisini hesaplayıp, şubeye gitmeden, hemen hesabınızı açmak için başvurabilirsiniz. Eğer henüz ON'lu değilseniz, mobil uygulamamızı indirerek görüntülü görüşme özelliği ile hemen ON’un avantajlı dünyasına katılabilirsiniz.

Kredi hesaplama aracı ile kredi ihtiyaçlarınız için geri ödemek istediğiniz vadeyi ve ihtiyacınız olan kredi tutarını seçerek ödeme planını ve aylık taksitleri görebilirsiniz. Kredi hesaplama aracı, kredinizi ödemeyi düşündüğünüz vade ve kredinin faiz oranına göre bir ödeme planı çıkarır. Ana para için geri ödemeniz her ay artarken, faiz ödemeniz ise aydan aya düşecektir. Hesaplama aracını kullanarak, şubeye gitmenize gerek kalmadan avantajlı ON faiz oranlarıyla ödeme planınızı görebilirsiniz.

ON İndir

ON Hesap Faiz Hesaplama

ON Hesap; gündüz vadesiz, gece vadeli gibi çalışan ve bankaya gitmeden ON uygulamasından kolayca açarak, avantajlı oranlardan faydalanmaya hemen başlayabileceğiniz yeni nesil bir mevduat hesabıdır. ON hesabınız gündüz vadesiz, gece vadeli gibi çalışma özelliği sayesinde vade beklemeden hesabınızdan para çekip yatırabilirsiniz. Böylece vadeniz bozulmadan avantajlı faizlerle birikimleriniz değer kazanmaya devam eder. Faiz hesaplama aracını kullanarak ON Hesap’a özel avantajlı faiz oranlarıyla, hangi vadede ne kadar getiri elde edeceğinizi kolayca görebilirsiniz.

ON Hesaplama

ON Hesap ile Vadeli Hesabın Farkı Nedir?

ON Hesap’ın klasik vadeli mevduat hesaplarından farkı, hesabınızını gündüz vadesiz hesap gibi kullanabilmenizdir. Ayrıca ON’un cazip faiz oranlarından da ON Hesap ile yararlanabilir ve faiz getirisi elde edebilirisiniz. ON’un avantajlı dünyasında ON Hesap ile birikimlerinizi değerlendirirken, vade bozulmadan hesabınızdan para çekebilirsiniz. Böylece gün içerisinde nakit ihtiyaçlarınız için ON yanınızda olmaya devam eder, gece ise ON’a özel avantajlı faiz oranlarıyla birikimleriniz değer kazanır.

ON Hesap Neden Avantajlı?

ON Hesap gece vadeli, gündüz vadesiz hesap gibi çalışabilmesinin yanı sıra, cazip mevduat faizi oranlarıyla her zaman avantajlıdır. Vade bozulmadan hesabınızdan para çekip yatırma ve ON’un avantajlı oranlarından yararlanma gibi imkanların yanı sıra ON kart ile kullanabileceğiniz Burgan Bank ATM’lerine ek olarak, Türkiye’nin her yerindeki İş Bankası ve TEB ATM’lerinden masrafsız para yatırma/çekme ve bakiye görüntüleme işlemlerini yapabilirsiniz. Havale, EFT ve FAST ile ücretsiz para transferi imkanı da ON’da sizi bekliyor. İhtiyaçlarınıza çözüm üreterek hayatınızı kolaylaştırmak için sürekli geliştirdiğimiz ON uygulamasını kullanarak; döviz alım satım, hazine bonosu, yatırım fonları, altın gibi yatırım işlemlerini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra fatura ve diğer ödemelerinizi de ON ile kolayca yapabilirsiniz.

ON Hesap Nasıl Açılır?

Eğer hali hazırda ON müşteri iseniz; ON uygulamasını veya internet şubesini kullanarak birkaç adımda ON Hesap açılış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece şubeye gitmeden oturduğunuz yerden avantajlı faiz oranlarıyla kazanmaya başlarsınız.

Eğer henüz ON'lu değilseniz; görüntülü görüşme ile müşteri olma özelliği sayesinde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ON müşterisi olabilirsiniz.

  • ON’u App Store veya Google Play’den indirin ve “Müşteri Değilim” seçimi yaparak başvuru formunu doldurun.
  • Yeni tip T.C Kimliğinizi telefonunuzun arkasına tutarak taratın.
  • Telefonunuzu yatay konuma getirerek T.C kimlik kartınızın arkalı önlü fotoğrafını çekin.
  • Telefonunuzun ön kamerası ile yüzünüzün fotoğrafını çekin.
  • Kimlik bilgileriniz doğrulandıktan sonra müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme ile ON'lu olacaksınız.
  • ON’a giriş yaparak, ON Hesap açılışı yapın ve ON’un avantajlı dünyasından hemen yararlanmaya başlayın!
ON İndir

Mevduat Faiz Hesaplama

ON, her miktardaki birikime ve tüm vade sürelerine avantajlı faiz oranları sunar. Ancak kazanacağınız faiz getirisi, vade süresine, para birimine ve mevduat büyüklüğüne göre değişebilmektedir. ON vadeli mevduat hesabı ile ne kadar kazanacağınızı mevduat faizi hesaplama aracını kullanarak görebilirsiniz. Vadeli mevduat hesaplaması yapmak için öncelikle paranızı hesapta tutmak istediğiniz süreyi belirlemelisiniz. Sonrasında hesabınıza yatıracağınız mevduat miktarını ve para birimini seçerek, vade sonunda kazanacağınız brüt geliri ve vergi kesintileri çıktıktan sonra kalan net kazancı görebilirsiniz.

E-Mevduat Hesaplama

Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Vadeli hesap, birikim yapmanızı ve yapılan birikimlerden faiz kazanmanızı sağlayan bir hesap türüdür. Bu hesaba yatırdığınız para, belirttiğiniz vade döneminde ON’un avantajlı mevduat faiz oranları doğrultusunda değer kazanır. Vade sonunda, gerekli vergiler düşüldükten sonra hem anapara hem de faiz size ödenir. Paranızı vadesinden önce çekmek isterseniz faiz kazanmaz, sadece anapara alırsınız. Vadeli hesap açmak için ON uygulaması ve internet şubesini kullanabilirsiniz. Böylece bankaya gitmeden vadeli hesap açma işlemini tamamlayıp, avantajlı faiz oranlarıyla kazanmaya başlarsınız.

Vadeli Döviz Hesabı Nasıl Açılır?

Türk Lirası dışında döviz olarak da vadeli hesap açma imkanınız mevcuttur. Euro ve Dolar için sunduğumuz faiz oranlarını da ON ile görüntüleyebilirsiniz. Vadeli mevduat hesabı açarken, para birimi olarak TL’nin yanı sıra Dolar ve Euro da seçebilirsiniz. Böylece döviz birikimleriniz için de avantajlı faiz oranlarından faydalanmış olursunuz. Hem döviz yatırımınızdan hem de ON’da sunulan avantajlı faiz oranlarından getiri elde etmek isterseniz, döviz mevduat hesabı sizin için doğru seçim olacaktır. Euro ve Dolar faizi hesaplamak için hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.