Yatırım Paketleri

Yatırım Paketleri

Yatırım Paketleri

ON müşterileri yatırım işlemlerinde de avantajlardan yararlanıyor!

ON Yatırım Plus, ON Yatırım Pro ve ON Yatırım Maks yatırım paketleriyle yatırım dünyasında da ON’lu olmanın farkını yaşayın.
ON’lu Ol

Nasıl Yatırım Hesabı Açabilirim?

ON Müşterisiyseniz:

 • ON / ON İnternet Şubesi’nden “Yatırımlar” menüsünü kullanarak “Hisse Senedi” ve “VİOP” ürünlerimiz için “Hesap Aç” butonuna tıklayın;
 • ON’da tekrar şifre girmeye gerek kalmadan ON İnternet Bankacılığına kolayca yönlenin;
 • Yatırım Sözleşmelerinizi onaylayıp Uygunluk Testi’ni çözün;
 • Açılan Yatırım hesabınız Merkezi Kayıt Kuruluşu tarafından aktive edilerek, Hisse Senetleriniz Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde kendi ad ve yatırım hesap numaranız altında saklanır.
Hesap Aç

Henüz ON’lu Olmadıysanız:

 • ON’u indirin, Müşteri Olmak İstiyorum butonuna tıklayarak formu doldurun. Uzman müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüntülü görüşme sonrasında kolayca müşterimiz olun.
 • ON / ON İnternet Şubesi’nden yatırım hesabınızı açarak avantajlı paketlerden yararlanırken, Hisse ve ViOP alım/satım ve halka arz işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayın.
ON'lu Ol

Kampanya Koşulları

1- Burgan Bank A.Ş.’ne (“Burgan Bank”) ait web sitesi, mobil aplikasyon ve sair platformlar aracılığı ile elektronik ortam üzerinden Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de (“Burgan Yatırım”) yeni hesap açılışı gerçekleştiren müşteri, Burgan Trade mobil uygulamasında kullanılmak üzere, hesap açılış tarihinden itibaren hesap açılışı yaptığı ay dahil olmak üzere 3 ay süreyle Pay Piyasası Düzey 1+ lisansını ücretsiz olarak kullanma hakkı kazanacaktır. ( Örneğin 12 Ekim 2021 tarihinde hak kazanan müşteri lisansı 31.12.2021 tarihinde , 30 kasım 2021 tarihinde hak kazanan müşteri lisansı 30.01.2022 tarihinde, 31 Aralık 2021 tarihinde hak kazanan müşteri lisansı 28.02.2022 tarihinde sonlanacaktır.) Bu maddede belirtilen promosyondan kampanya dönemi boyunca ilk 3.000 yeni yatırımcı yararlanabilir ve kampanya her halükarda 31.12.2021 tarihinde sona erecektir.

2- Burgan Bank elektronik ortam üzerinden Burgan Yatırım yeni hesap açılışı gerçekleştiren müşteri, kampanya dönemi içerisinde gün sonu overall yatırım bakiyesi 100.000 TL ve üzeri değere ulaştığında, Burgan Trade mobil uygulamasında kullanılmak üzere Pay Piyasası veya VİOP Düzey 2 lisansından birini ücretsiz kullanma hakkı kazanacaktır. Promosyondan yararlanma hakkı kazanan müşteriye, Burgan Yatırım tarafından elektronik kanallar ile ulaşılarak müşterinin Pay Piyasası veya VİOP lisanslarından hangisini talep ettiği sorularak tercihine göre tanımlama yapılacaktır. Lisans hakkı, müşterinin Burgan Yatırım nezdinde kayıtlı iletişim bilgilerinden elektronik kanallar aracılığı ile kendisine ulaşılarak tercihine yönelik talep alınmasının ardından başlayacaktır.

Müşteriye sunulan promosyon Lisans kullanım hakkı süresi bir ay olup içinde bulunan (hak kazanılan) ay sonu sona erecektir.

Kampanya dönemi süresince aylık overall bakiye ortalaması 75.000 TL ve üzeri değer sağlayan Müşteriler için, Burgan Trade mobil uygulamasında kullanılmak üzere promosyon olarak hak edilen ücretsiz lisans kullanım hakkı bir sonraki ay devam edecek olup, ilgili kampanya 3 ay süreli ve 1.500 yeni yatırımcı ile sınırlıdır. ( Örneğin 12 Ekim 2021 tarihinde gün sonu overall yatırım bakiyesi 100.000 TL ve üzeri değere ulaştığında 31 ekim 2021 tarihine kadar lisans hakkı kazanacak olup, ekim ayı aylık overall bakiye ortalaması 75.000 TL ve üzeri değer sağlaması durumunda lisansı kasım ayı için devam edecek, kasım ayı aylık overall bakiye ortalaması 75.000 TL ve üzeri değer sağlaması durumunda lisansı aralık ayı için devam ederek kampanya dönemi sonlanacaktır.)

Bu maddede belirtilen şartları sağlamayan müşterilerin promosyon lisans kullanım hakları yenilenmeyecektir.

3- Burgan Bank elektronik ortam üzerinden Burgan Yatırım yeni hesap açılışı gerçekleştiren müşteri, kampanya dönemi içerisinde gün sonu overall yatırım bakiyesi 100.000 TL’ye ve aylık toplam pay ve VİOP işlem hacmi 500.000 TL’ye ulaştığında, Burgan Trade mobil uygulamasında kullanılmak üzere Düzey 2 ve PITE-Pay İşlem Tarafı Eşanlı (Gerçek zamanlı anlık aracı kurum dağılım) lisansını ücretsiz kullanma hakkı kazanacaktır. Promosyon kullanım hakkı kazanan müşteriye, Burgan Yatırım tarafından elektronik kanallar ile ulaşılarak müşterinin Pay Piyasası Düzey 2 veya VİOP Düzey 2 lisanslarından hangisini talep ettiği sorularak tercihi doğrultusunda tanımlama yapılacaktır. Lisans hakkı, müşterinin Burgan Yatırım nezdinde kayıtlı iletişim bilgilerinden elektronik kanallar aracılığı ile kendisine ulaşılarak talebinin alındığı tarihte başlayacaktır.

Müşteriye sunulan promosyon Lisans kullanım hakkı süresi bir ay süreli olup içinde bulunan (hak kazanılan) ay sonu sona erecektir. Kampanya dönemi süresince aylık toplam pay senedi ve VİOP işlem hacmi 500.000 TL’ye ulaştığında, Burgan Trade mobil uygulamasında kullanılmak üzere promosyon olarak hak edilen ücretsiz lisans kullanım hakkı bir sonraki ay devam edecek olup, ilgili kampanya 3 ay süreli ve 1.500 yeni yatırımcı ile sınırlıdır. Bu maddede belirtilen şartları sağlamayan müşterilerin lisansları yenilenmeyecektir.

4- Müşteri Düzey 1+ ve Düzey 2 lisansını Pay Piyasası veya VİOP piyasasından sadece birinde kullanmak üzere tercih yapabilecektir. Tercihine göre diğer piyasaları karma düzey lisansı ile canlı fiyat şeklinde izleyebilecektir.

5- Burgan Yatırım, kampanya döneminde yeni hesap açılarak Müşteriler tarafından kazanılmış promosyon hakları 3 ay saklı kalmak üzere, herhangi bir zamanda kampanyayı sonlandırma ve/veya iptal etme hakkına sahiptir.

6- Kampanya 3 ay süre ile devam edecek olup ON / Burgan Yatırım önceden haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar.

ON’un Kazandıran Dünyasında Sizi Neler Bekliyor?

 • Gündüz para çekip yatırsanız da faiz kazanabileceğiniz, gündüz vadesiz gece vadeli ON Hesap ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.
 • EFT/Havale ve FAST ile yapacağınız 7/24 para transferlerine hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • Kolay Adres Tanımlama ile IBAN yerine cep telefonu, e-posta adresi, TC kimlik numarası ya da pasaport numarası bilgilerinizi kullanabilirsiniz.
 • Fatura Talimatı vererek ödeme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirirsiniz.
 • Altın ve Döviz alış-satış işlemlerinizi dilediğiniz zaman kolayca yapabilirsiniz.
 • ON uygulamasını kullanarak Hisse ve VİOP işlemleri için Burgan Trade uygulamasına tekrar parola girmeden güvenle geçiş yapabilirsiniz.
 • Sürekli yenilenen güncel kampanyaları takip ederek avantajların tadını çıkarırsınız.