EN Mobil Menü

İpotekli İhtiyaç Kredisi

Kendi adınıza kayıtlı gayrimenkulünüzü teminat göstererek, tüm ihtiyaçlarınız için 1.000.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğinizi biliyor musunuz?

4 Adımda Evin Kredindir

1.Başvuru Başvuru formunu sadece 1 dakikanızı ayırarak doldurun. Krediniz için sizi arayalım.
2.Ekspertiz Sizi arayarak ekspertiz bilgilerini paylaşalım. Ekpertiz raporuna göre kredi koşullarını beraber belirleyelim.
3.Belgeler Dokümanlarınızı hazırlayalım ve imzanızı alalım
4.Teminat ve Kredi Tapu dairesinde sizinle buluşarak evinizin teminat işlemlerini gerçekleştirelim, kredi tutarını size iletelim. Size sadece kredinizi güle güle kullanmak kalsın!

Kredinizi Almak İçin...

Evinizi ya da iş yerinizi teminat göstererek 1.000.000 TL’ye kadar ipotekli ihtiyaç kredisi alabilmeniz için;

  • Gayrimenkul kendi üzerinize olmalıdır.
  • Gayrimenkul üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh olmamalıdır.
  • Yapılacak ekspertiz sonucunda gayrimenkulün acil satış değeri 100.000 TL veya üzerinde olmalıdır.
  • Gayrimenkul son beş yıl içerisinde aile içi satışa konu olmuş olmamalıdır.
  • Evinizin kat mülkiyeti tapusu veya kat irtifakı tapusu olmalıdır.
  • Talep ettiğiniz kredi tutarı; acil satış tutarının en fazla %50’si değerinde olmalıdır.

Başvuru Formu

TC Kimlik Numarası:

Lütfen Geçerli TC Kimlik numaranızı giriniz.

Kredi Kullanım Amacı:Lütfen kredi kullanım amacını seçiniz.

Kredi Tutarı:

Lütfen ihtiyacınız olan kredi tutarını giriniz.

Kredi Vadesi:

Lütfen 1 ile 36 ay arası bir vade seçiniz.

Cep Telefonu:

Lütfen cep telefon numaranızı giriniz.

E-Posta:

Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz.

Teminata Verilecek Gayrimenkulün Bulunduğu İl

Lütfen gayrimenkulün bulunduğu ili seçiniz.

Teminata Verilecek Gayrimenkulün Adresi:

Lütfen gayrimenkul adresini giriniz.

Teminat size mi ait?

Lütfen seçiniz.

Güvenlik Kodu:

Lütfen güvenlik kodunu kontrol ediniz.

Değerli müşterimiz işleminize devam edebilmeniz için bilgi paylaşım metnini onaylamanız gerekmektedir.Faiz Oranı

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Tahsis Ücreti Ekspertiz Ücreti İpotek Tesis Ücreti Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
75.000 TL 12 1,06% 6.777 TL 375 TL 1.000 TL 300 TL 1,5336% 18,4029%
75.000 TL 18 1,30% 4.813 TL 375 TL 1.000 TL 300 TL 1,6933% 20,3192%
75.000 TL 24 1,37% 3.805 TL 375 TL 1.000 TL 300 TL 1,7004% 20,4045%
75.000 TL 36 1,37% 2.775 TL 375 TL 1.000 TL 300 TL 1,6305% 19,5658%

(*) Ekspertiz ücreti olarak belirtilen tutar, yapılan işlem başına oluşan ortalama ekspertiz ücretidir. Ekspertiz ücreti, değerlemeye konu gayrimenkulün konumu, vasfı ve brüt alanına (m2) göre değişiklik göstermektedir. Ekspertiz hizmeti için oluşan ve üçüncü kişilere, kurum/ kuruluşlara ödenen maliyet tutarı tahsil edilir. BSMV’den muaftır.

Tahsis ücreti, kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak uygulanmaktadır.
Tabloda yer alan maliyet oranları sigorta hariç tüm masrafları (faiz, kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, vergi ve fon) kapsamaktadır.
Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir.

Nakit ihtiyacınız varsa ve bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda size sunulan tutardan daha yüksek meblağlı kredi kullanmak istiyorsanız ipotekli kredi sizin için uygun çözüm olabilir. Ev ipotekli kredi olarak sık aranan bireysel finansman kredisi farklı bankalarda, teminatlı ihtiyaç kredisi, ipotekli ihtiyaç kredisi, teminatlı kredi veya ipotekli kredi adı ile kullanılmaktadır. İpotekli ihtiyaç kredisinde gayrimenkulünüzü teminat olarak göstererek kredi kullanırsınız.

Bu krediyi kullanmak istiyorsanız, evinizin bazı koşullara uyum sağlaması gerekiyor. Her şeyden önce ipotek karşılığı kredi başvurusu yapacağınız gayrimenkul sizin üzerinize olmalıdır. Üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh bulunmamalı, geçtiğimiz beş sene içerisinde aile içi satışa konu olmuş olmamalıdır. Gayrimenkulünüzün mutlaka kat mülkiyeti tapusu veya kat irtifakı tapusu bulunmalıdır.

Burgan Bank olarak ipotekli kredi hesaplama işlemlerinizi yaparken, yapılacak ekspertiz sonucu gayrimenkulünüzün 100.000 TL veya üzerinde olmasını ve alabileceğiniz en yüksek kredi tutarının gayrimenkulünüzün acil satış tutarının yarısı değerinde olabileceğini dikkate alıyoruz.

Gayrimenkulünüz eğer bu özelliklere sahipse ve teminatlı kredi kullanmak istiyorsanız, hemen başvuru formunu doldurun. Kredi sonucunuz için sizi arayalım ve ekspertiz bilgilerini paylaşalım. Çıkacak rapora göre, kredi koşullarını sizinle birlikte belirleyelim. Gerekli dokümanlar için imzanızı aldıktan sonra tapu dairesinde teminat işlemlerini gerçekleştirip kredi tutarını size iletelim.​ ​