EN Mobil Menü
​​​​​ 

Dinamik Mevduat

Özellikler

Özellikler

Vadeli mevduatınızdan dilediğiniz zaman para çekebilirken kalan anaparanızın faizini ve vadesini değiştirmeden kazanmaya devam edebileceğiniz yeni mevduat hesabı: Dinamik Mevduat!

Birikimlerinizi sizin belirlediğiniz vade seçeneklerinde değerlendirirken ihtiyacınız olduğunda hesabınızın vadesi içerisinde 5 defaya kadar ve vadenizde bir değişiklik olmadan para çekebilme rahatlığını Dinamik Mevduat ile yaşayın!

Dinamik Mevduat ile,

​Vade başlangıç tarhininizden sonraki 2.günden itibaren ve bakiyeninizin %90'ına kadar para çekebilirsiniz. Kalan bakiyenin faiz oranı ve vadesi değişmez​​. Hesabınızdan para çektiğinizde vadeli mevduat özelliği ile anaparanızda faiz birikmeye devam eder.  

Dinamik Hesabınızı Türk Lirası veya Yabancı Para olarak açabilir ve 1 yıla kadar dilediğiniz vadeyi belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve avantajlarından faydalanmak için sizi en yakın Şubemizi ziyaret edebilir ya da 0850 222 8 222'yi arayabilirsiniz.

Şimdi size herkesten daha yakınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Vadesiz Hesaplardan herhangi bir kesinti oluyor mu?

Vadesiz hesaplardan her ay hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir.

Hesap İşletim Ücreti nedir?

Bankamız siz değerli müşterilerine verdiği bankacılık hizmetlerine ilişkin, mevduat hesaplarından her ay tahsil ettiği masrafdır.
Masraf Komisyon bilgileri için tıklayınız.

Hesap İşletim Ücreti sözleşmede yazıyor mu?

Bankamızla müşterilerimiz arasında imzalanmış olan Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi’nde uygulamamıza dair bilgilendirme yer almaktadır.

Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmesi yasal mıdır?

Bankacılık Kanununun 144. maddesine dayanılarak hazırlanan Mevduat ve Kredi Faiz Oranları ve Katılma Hesapları Kar ve Zarara Katılma Oranları ile Özel Cari Hesaplar Dahil Bu İşlemlerde Sağlanacak Diğer Menfaatler Hakkında Tebliğin 16.10.2006 tarih, 2006/11188 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile 22.11.2006 tarih, 26354 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak aynı tarihte yürürlüğe girmesiyle birlikte, anılan Tebliğin 4. maddesinde "faiz dışında sağlanacak diğer menfaatlerin ve tahsil olunacak masrafların nitelikleri ve sınırları serbestçe belirlenir" denilmekte ve anılan Tebliğ çerçevesinde T.C.Merkez Bankası'na belirlenen masraf ve komisyon tür, oran ve tutarları bildirilmektedir.

Kredili Mevduat Hesabı nedir?

Bankamızın belirlediği bir limit dahilinde vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanan ve hesabınızda yeterli bakiye olmadığında bile hesaptan para çekebilmenizi, alışveriş yapmanızı sağlayan bir kredi ürünüdür. Ayrıca KMH’nızı otomatik ödemelerde (elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu ve benzeri faturalar, okul taksit ödemeleri gibi düzenli ödemelerinizin aksamamasını ve diğer olası kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere) kullanabilirsiniz.

​​

Anında Hesapla

Vade:
Taksit: