EN Mobil Menü
 

Güldüren Hesap

Güldüren Hesap Nedir?

Vadesiz ve vadeli mevduat hesabı artık bir arada!
Siz de Güldüren Hesap açtırın, hesabınızı gündüzleri vadesiz hesap gibi dilediğinizce kullanın, geceleri vadeli mevduat özelliği ile bolca kazanın.


Güldüren Hesap Nedir?

Güldüren Hesap, gün içinde vadesiz mevduat hesabından tüm bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz, akşam ise acil işlemleriniz için bir miktar bakiyeyi vadesiz mevduat hesabında bırakarak kalan bakiyeyi gecelik vadeli mevduat olarak değerlendirilebileceğiniz çift yönlü çalışan bir mevduat hesabıdır.

Neden Güldüren Hesap?

Neden Güldüren Hesap?

 • Hesap açılışından itibaren ilk 90 gün boyunca* Güldüren Hesaba özel Güldüren Hoş Geldin mevduat oranı ile avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanırsınız
 • Aynı hesap ile bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken, günlük kullanımınızdan kalan bakiyenizi de gecelik mevduat faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz.
 • ATM ve İnternet Bankacılığı üzerinden hesabı kullanabilirsiniz.

Faiz Oranları

Faiz Oranları

Güldüren Hesap BakiyeHoş Geldin Faiz Oranı (ilk 90 gün)Standart Faiz Oranı (91. gün ve sonrası)
0 - 400.000 TL18,60​%17,35%

Tabloda yer al​an faiz oranları yıllık ve brüt olarak verilmiştir.
Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olar​​​​​​ak faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Özellikler

Özellikler

 • Sadece TRY olarak ve her müşteri için tek bir hesap açılabilir.
 • Güldüren Hesap yalnızca gerçek kişiler için açılabilir. Ortak hesaplar için açılamaz.
 • Güldüren Hesap ile vadesiz TL hesabınızla gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Güldüren Vadeli Hesap gecelik vadeli mevduat özelliğinde olacağı için vade gün sayısı 1 gün olacaktır.
 • Güldüren Hesap’ta bulunan bakiye gecelik olarak değerlendirilir. Bakiyenin gecelik olarak değerlendirilebilmesi için hesapta minimum 2.500 TL olması* gerekmektedir. Bu bakiyenin 2.000 TL’si* vadesizde kalarak 500 TL ve üstünde olan bakiye vadeli hesapta gecelik olarak değerlendirilmeye başlar.
 • Güldüren Hesap’ta vadeli hesapta değerlendirebileceğiniz maksimum tutar 400.000 TL’dir. 400.000 TL’nin üstündeki tutarlar vadesiz hesapta kalır ve söz konusu tutarlar için faiz getirisi elde edilmez.
 • Güldüren Hoş Geldin Mevduat oranı, ilk hesap açılış tarihinden itibaren 90 gün boyunca* geçerlidir ve hoş geldin oranı 90 gün boyunca* değişmez.
 • 90 gün sonunda* ise hesaba Bankamız standart Güldüren vadeli faiz oranları işletilir. Vadeli hesabınıza gecelik faiz oranı işletileceğinden faiz oranları her gün değişkenlik gösterebilir.
 • Hesap açma-kapama işlemleri yalnızca şubelerimiz aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, hesap açma ve kapama işlemleri haricinde hesabın kullanımı ATM ve İnternet Bankacılığı kanalları aracılığıyla gerçekleştirilebilecektir.
 • Bakiyenizin Güldüren Vadeli Hesap’ta değerlendirildiği saat aralığında (21:00-05:00) Güldüren Hesap’tan tek seferde maksimum 2.000 TL tutarında* olmak kaydıyla birden fazla kez işlem yapabilir, ihtiyacınız halinde hesabınızdaki bakiyenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güldüren Vadesiz Hesabınızda 2.000 TL kalmak koşuluyla bu tutar üzerinde kullanılacak her bakiye için Güldüren vadesiz hesabınızdan vadeli hesabınıza bakiye aktarılacak olup, söz konusu bakiyeler için faiz getirisi elde edilmemektedir.
 • Güldüren Hesaba KMH (Kredili Mevduat Hesabı) limit tanımı yapılmamaktadır.


* Burada uygulanacak gün sayıları ve tutarlar piyasa koşulları dikkate alınarak banka tarafından gerekli görüldüğü hallerde değiştirilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Güldüren Hesap nasıl açılır?

Güldüren Hesap şubelerimiz aracılığıyla açılmaktadır.

Güldüren Hesap için herhangi bir ücret/komisyon alınmakta mıdır?

Güldüren Hesap için herhangi bir ücret/komisyon alınmamaktadır.

Güldüren Hesap aracılığıyla hangi işlemler gerçekleştirebilir?

Güldüren Hesap ile vadesiz TL hesabınızla gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman hesabınıza para yatırabilir, hesabınızdan para çekebilir ve para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, talimatını verdiğiniz düzenli ödemeleriniz (kredi ve kredi kartı borç ödemeleri, fatura, okul ödemeleri) bu hesaptan otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Güldüren Hesaba özel Hoş Geldin oranı için geçerlilik süresi nedir?

İlk hesap açılış tarihinden itibaren 90 gün boyunca geçerlidir ve hoş geldin oranı 90 gün boyunca değişmez. Bir müşteri Güldüren Hoş Geldin mevduat oranından yalnızca 1 defa yararlanabilir.

İşlem saatleri dışında, haftasonları ve resmi tatillerde hesaba gelen bakiyeler için faiz işler mi?

Haftaiçi saat 17:00’den sonra, haftasonu ve tatil günlerinde Güldüren Hesaba gelen tutar söz konusu tarihi izleyen ilk iş gününe kadar vadesiz hesapta tutulur. İlgili iş gününe ait işlem saati içerisinde ise tutar vadeli hesaba aktarılır.

Güldüren Hesaba bağlı bir KMH hesabı açılabilir mi?

Güldüren Hesaba bağlı bir KMH hesabı açılamamaktadır.

Güldüren Hesap nasıl iptal edilir?

Güldüren Hesap kapama işleminizi şubelerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.