İNTERNET ŞUBE
EN Mobil Menü
 

Vadesiz Mevduat

Vadesiz Mevduat Hesabı

Vadesiz Mevduat Hesabı

Havale, EFT, fatura ve düzenli ödemelerinizi Vadesiz TL hesabınız ile gerçekleştirebilir, yabancı para havalelerinizi Vadesiz Döviz hesaplarınızdan yapabilirsiniz. Burgan Bank hesabınız yoksa şubelerimizden hesap açabilir, hesabınız varsa Burgan Mobil ve İnternet Bankacılığımızdan Vadesiz TL ve döviz hesabı açabilirsiniz.

İstenilen Belgeler:

  • Son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi
  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı

Yurtdışı Eğitim Hesabı

Yurtdışı Eğitim Hesabı

Hemen bir Burgan Bank Şubesi'ne gelip çocuğunuza yurtdışı eğitim hesabı açtırın, Burgan Bank banka (ATM) kartı ile “çocuğuma nasıl para gönderirim” endişesinden kurtulun!

Yapmanız gereken yalnızca Yurt dışı eğitimi görecek çocuğunuz ile birlikte Burgan Bank şubelerinden çocuğunuza vadesiz hesap açtırmak, bu hesaba bağlı bir Banka (ATM) kartı almak ve beraberinde bu hesaba Elit paket tanımlatmaktır.

Burgan Bank’ta Yurtdışı Eğitim Hesabının ve Burgan Bank Banka (ATM) Kartının Özellikleri ve Avantajları

  • Yurtdışı Eğitim Hesabı açılabilmesi için öğrencinin 18 yaş ve üzerinde olması gerekmektedir.
  • Yurtdışı Eğitim Hesabı sadece TL cinsinden açılabilir.
  • Türkiye’den hesaba rahatlıkla ücretsiz para yatırabilirsiniz.
  • Burgan Bank Banka (ATM) Kartı ücretsiz olup yurtiçi ve yurtdışındaki Visa Electron/Plus amblemlerini gördüğünüz ATM'lerden kartınızı kullanarak para çekebilirsiniz. Yurtdışı ATM'lerden para çekmek ücretsizdir.
  • Yine aynı amblemleri gördüğünüz POS’larda kartınızla vadesiz hesabınızdan alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kart ile yurtdışında gerçekleştirilecek işlemlerde uluslararası kartlı sistem kuruluşlarının belirlediği kurlar dikkate alınır. (Banka olarak ayrıca bir kur farkı yansıtılmayacaktır)

Dilerseniz yurt dışında kullanılacak çok avantajlı Yurt Dışı Eğitim Sigorta paketlerimizden de bu hesap beraberinde en uygun şekilde yararlanabilirsiniz.

Yurt Dışı Eğitim Hesabı ürünümüz için şubelerimizden ve 0850 222 8 222 Telefon Bankacılığı’ndan bilgi alabilirsiniz.