EN Mobil Menü
 

Bankacılık Ürünleri

Mevduat

Doğruluk ve güvenilirlik başta olmak üzere, bankacılık etik ilkelerine bağlılığımızın verdiği güç ile, istikrar ve kaliteyi ön planda tutan bir anlayış ile siz özel müşterilerimize klasik bankacılık ürünlerimizin yanısıra hazine, sermaye piyasaları ve yatırım ürünleri sunuyoruz.

Mevduat

Vadesiz TL/Döviz Tevdiat Hesabı

Havale, EFT, fatura ve düzenli ödemelerinizi Vadesiz TL hesabınız ile gerçekleştirebilir, Yabancı para birikiminizi bankamızın Vadesiz Mevduat hesabında değerlendirebilir, yabancı para havalelerinizi Vadesiz DTH hesaplarınızdan yapabilirsiniz.

Hesabınız yoksa Burgan Bank şubelerimizden veya mevcut üyeliğiniz varsa İnternet Bankacılığımızdan Vadesiz TL ve döviz hesabı açabilirsiniz.

İstenilen Belgeler:

 • Son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı

Dinamik Mevduat

Vadeli mevduatınızdan dilediğiniz zaman para çekebilirken kalan anaparanızın faizini ve vadesini değiştirmeden kazanmaya devam edebileceğiniz yeni mevduat hesabı: Dinamik Mevduat!

Birikimlerinizi sizin belirlediğiniz vade seçeneklerinde değerlendirirken ihtiyacınız olduğunda vadesinde bir değişiklik olmadan hesabınızdan para çekebilme rahatlığını Dinamik Mevduat ile yaşayın!

Dinamik Mevduat ile,

 • Nakit ihtiyaçlarınızı vadeli mevduat hesabınız ile karşılama fırsatını sunuyoruz.
 • Hesabınızdan para çektiğinizde vadeli mevduat özelliği ile anaparanızda faiz birikmeye devam ediyor.
 • Hesabınızı Türk Lirası veya Yabancı Para olarak açabilirsiniz.
 • 1 yıla kadar dilediğiniz vadeyi belirleyebilirsiniz.

Dinamik Mevduat ile ilgili detaylı bilgi almak ve avantajlarından faydalanmak için size en yakın Şubemizi ziyaret edebilir ya da0850 222 8 222'yi arayabilirsiniz.

Şimdi size herkesten daha yakınız.

Düzenli Mevduat

Düzenli Mevduat Hesabınız ile vade sonu gelmeden belirlenen ara dönemlerde düzenli faiz geliri elde edebilir, dilerseniz bu faiz gelirinizi bankacılık işlemleriniz ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Üstelik vade boyunca faiz oranı avantajından yararlanırsınız. Hemen bir hesap açtırın, düzenli gelirle aylık, 3 ya da 6 aylık dönemlerde faiz ödeme seçenekleriyle bir mevduat hesabından çok daha fazlasına sahip olun.

Düzenli Mevduat'la ilgili bilgi almak ve yeni hesap açmak için size en yakın şubemize bekliyoruz.

 • Ara Dönem Ödemeli Mevduat 1 yıl vadelidir.
 • Vade sonu gelmeden tercihinize göre aylık, 3 veya 6 aylık ara dönemlerde düzenli faiz geliri elde edersiniz. Faiz tutarları ara ödeme günlerinde vadesiz hesabınıza aktarılır.
 • Elde ettiğiniz faiz gelirinizi isterseniz ihtiyaçlarınız için çekebilir, isterseniz diğer bankacılık işlemleriniz için kullanabilirsiniz.
 • Hesabınızı TL, Euro veya USD para birimlerinde açabilirsiniz.
 • Faiz gelirinizi kullanılırken ara dönem ödemeli hesabınızın vadeli mevduat özelliği bozulmaz.

Yöneten Hesap

Burgan Bank'tan paranızı sizin yerinize çalıştıran bir hesap.

Artık hesabınızdaki para, Burgan Bank'ın Yöneten Hesap hizmetiyle değer kazanacak. Yöneten Hesap hesabınızın günlük akışını takip ederek otomatik fon alım satımı yapar.

Günlük nakit ihtiyacınıza göre sizin belirleyeceğiniz bir tutar (minumum 2.000 TL olmak kaydıyla)vadesiz hesabınızda kullanımınıza hazır tutulur. Bu tutarın üzerindeki bakiye B tipi Likit Fon olarak değerlendirilir.

Gün içinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda vadesiz hesabınızdan yapacağınız her türlü harcama için (Otomatik Ödeme, ATM Nakit Çekimi, Visa Electron ATM kartı ile alış-veriş yapılması, Kredi Ödemeleri, vb.)Yöneten Hesap otomatik olarak Burgan Bank A.Ş. B Tipi Likit Fon satımı yapar.

Yöneten Hesabı internet bankacılığı ya da şubelerimiz aracılığı ile tanımlatabilirsiniz.

Endeksli Mevduat

1 yıldan 3 yıla kadar açılabilen TRLIBOR, LIBOR (USD) oranlarına endeksli, ara dönem ödemeli, değişken faizli bir mevduat ürünüdür.

 • Hesabınızı TL veya USD para birimlerinde açabilirsiniz.
 • Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık ara ödemeler ile düzenli faiz geliri elde edebilirsiniz.
 • Faiz tutarı; sabit faiz oranına ilave olarak TRLIBOR/LIBOR (USD) oranı eklenerek bulunan oran üzerinden, başlangıçtan veya son ara ödeme tarihinden itibaren geçen gün sayısı için hesaplanır ve birikmiş faiz tutarı vadesiz hesabınıza aktarılır.
 • Faiz gelirinizi kullanırken hesabınızın vadeli mevduat özelliği bozulmaz.
 • Hesabınızın vade tarihini, 3 yıla kadar seçmiş olduğunuz ara dönemlerin katları olarak belirleyebilirsiniz.

Krediler

Krediler

Size en uygun vade ve taksit imkanları ile yanınızdayız.

 • Tüketici Kredisi
 • Taşıt Kredisi
 • Konut Kredisi
 • Süper Hesap

Kiralık Kasa

Kiralık Kasa

Sizin için değerli olan eşyalarınızı saklamak amacı ile tüm Burgan Bank şubelerinden kiralık kasa hizmeti alabilirsiniz.

Kasalarımız bir yıllık sürelerle kiraya verilir ve kira bedeli yıllık olarak belirlenir. Yıllık kira bedeli kadar depozito bir kereliğe mahsus peşin olarak alınır. Kiralanan kasaya ait iki anahtar kira işlemlerine ilişkin belgelerin düzenlenmesini müteakip müşteriye teslim edilir.

Gerekli Belgeler

 • Nüfus Cüzdanı
 • 1 adet vesikalık fotoğraf
 • Yerlesim yeri (İkametgah) Belgesi veya
 • 3 aydan eski olmamak kaydi ile abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin fatura

Sigorta ve Emeklilik

Sigorta ve Emeklilik

Tüm risklere karşı hazırlıklı olun!

Burgan Bank'a gelin, sizin için önemli ne varsa sigortalayalım!
Burgan Bank olarak Hayat, Elementer ve Bireysel Emeklilik konularında acente olarak hizmet verdiğimiz firmalar aşağıda yer almaktadır:

Hayat Sigortası
Demir Hayat Sigorta A.Ş.
Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Elementer Sigorta
Groupama Sigorta A.Ş.
AXA Sigorta A.Ş.
Generali Sigorta A.Ş.
Ray Sigorta A.Ş.
HDI Sigorta A.Ş.

Bireysel Emeklilik
Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Rahat Emeklilik

Pozitif Plan

Düşük katkı payı ödeyerek düzenli birikim yapmayı tercih eden katılımcılar için hazırlanan bireysel emeklilik planıdır.

Standartım bozulmasın diyorsanız...

 • Emekli olduktan sonra da yaşam standartlarınızı koruyun.
 • Emekliliğiniz için düzenli gelir garantisi sağlayın.
 • Ayda 150 TL’den başlayan rakamlarla emekliliğinize katkıda bulunun.
 • Katkı paylarınızı tercih ettiğiniz bireysel emeklilik yatırım fonunda değerlendirin.

Genel Şartlar ve Ürün Detayları için tıklayınız.

Pozitif Plan, Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Emeklilik Plus Plan

Başlangıçta yüksek bir kapitalle giriş yapmak isteyen ya da aylık katkı paylarını yüksek tutarak birikim yapmayı tercih eden katılımcılar için hazırlanan bireysel emeklilik planıdır.

Ayrıca Emeklilik Plus Planda Giriş Aidatı ve Yönetim Gider Kesintiside yok !!

En güzel emeklilik hayalleri için;

 • Emeklilik döneminde de düzenli gelir garantisi ile alışkın olduğunuz yaşam standartlarını koruyun.
 • Katkı paylarınızı tercih ettiğiniz bireysel emeklilik yatırım fonunda değerlendirin
 • Kolay emeklilik planlaması sağlayan esnek bir sistem.

Genel Şartlar ve Ürün Detayları için tıklayınız.

Emeklilik Plus Plan, Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Alternatif Güvence Planı

Yatırımlarınızı faiz içermeyen emeklilik yatırım fonlarında değerlendirebileceğiniz Alternatif Güvence Planı’na asgari 150 TL katkı payı ödeyerek dahil olabilirsiniz.

Varlıklarım Değerli

Konut Sigortası

Evinizi ve eşyalarınızı ,meydana gelebilecek olası zararlara karşı geniş kapsamlı teminatlarla Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz.

Konut sigortası ile evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar koruma altına alabilirsiniz. Ailenizle birlikte en mutlu ve huzurlu olduğunuz yeri sigortalamak için sizi en yakın Burgan Bank şubesine bekliyoruz...

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası, depremin , deprem sonucu yangın, deprem sonucu infilak ve deprem sonucu yer kayması dahil sigortalı binalarda ve temellerinde doğrudan neden olacağı maddi zararların, sigorta bedeline kadar Doğal Afet Sigoretaları Kurumu (DASK) tarafından teminat altına alındığı yapılması zorunlu olan bir deprem sigortasıdır.

Size en yakın Burgan Bank şubesine gelerek Zorunlu Deprem Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

DASK ile ilgili genel bilgilendirme için www.dask.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan Zorunlu Trafik Sigortası ile, ülke sınırları içinde yaşanan herhangi bir kazada diğer araç ve 3. Şahıslara karşı verebileceğiniz zararları Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.tramer.org.tr adresinden Trafik Sigortası Bilgi Merkezi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kasko Sigortası

Sizin için özel olan aracınızı, geniş teminat seçenekleri ile bir çok riske karşı Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz.

Aracınız aksesuarları ile birlikte trafik kazaları, yangın, hırsızlık gibi risklerin yanı sıra deprem, sel ve su baskını, doğal afetler ile grev,lokavt, halk hareketleri ve terör ile oluşabilecek zararlara karşı kasko sigortası ile güvencededir.

Size en yakın Burgan Bank şubesine gelerek Kasko Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Hayatım Önemli

Hayat Sigortası

Çok Yaşa

"Çok Yaşa" sigortası ile yakalanabileceğiniz muhtemel tehlikeli hastalıkların sonrasında Burgan Bank aracılığıyla finansal destek rahatlığından yararlanın. Vefat, hastalık sonucu daimi maluliyet, kalp krizi ya da hastalık sonucu inme geçirme veya kansere yakalanma risklerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Hastalık durumunda herhangi bir hastane faturası gerekmeden size nakit ödenecek toplu para ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Çok Yaşa sigorta ürününden faydalanmak için sizleri en yakın Burgan Bank şubesine bekliyoruz.

Genel Şartlar ve Detaylar için tıklayınız.

Çok Yaşa Yıllık Hayat Sigortası Fiba Emeklilik ve A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Çok Yaşa Plus

“Ciddi bir ameliyatın masraflarını nasıl karşılarım” kaygısına son veren “Çok Yaşa Plus” sigortasıyla kritik ameliyatlara karşı kendinizi güvence altına alın. Vefat teminatı ile birlikte Böbrek,Mide, Karaciğer, Akciğer, Beyin veya Açık Kalp Ameliyatlarına karşı belirlediğiniz teminat tutarı kadar güvence sağlayan Çok Yaşa Plus ürününden faylanmak için sizi en yakın Burgan Bank şubemize bekliyoruz.

Genel Şartlar ve Detaylar için tıklayınız.

Çok Yaşa Plus Yıllık Hayat Sigortası Fiba Emeklilik ve A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Pembe Kurdele

Pembe Kurdele sigortası ile kadınlara özel hastalıklardan artık korkmanıza gerek yok !!Kadınlara özel kanser hastalıklarını kapsayan "Pembe Kurdele" sigortası ile gerek hastalığın tedavi süreci boyunca, gerek sonrasında finansal destek ile kendinizi korumaya alın.

Teminat Dışı kalan durumlar ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Pembe Kurdele ürünü Fiba Emeklilik ve A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Ferdi Kaza Sigortası

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası alın, tedavinin maddi yükü altında endişelenmenize gerek kalmasın. Burgan Bank aracılığıyla kendiniz ve sevdikleriniz için finansal güvence yaratın.

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası ile acil durumlarda hastane giderlerinizi teminat limitleri dahilinde karşılarken, yaşanabilecek kaza sonucu yaşam kaybı ve kaza sonucu kalıcı maluliyuet durumlarına karşı finansal güvence sağlarsınız. Ayrıca, konut ile ilgili acil durumlarda, organizasyon ihtiyaçlarında ve yurt dışı servislerinde Dört Dörtlük Asistans Hizmeti’nden yararlanırsınız.

Tüm Burgan Bank şubelerinden başvuru ve detaylar için bilgi alabilirsiniz.

Ürün özellikleri ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası

Kaza sonucu oluşabilecek risklerinizi en aza indirgeyin!

Ferdi Kaza Plus, yaşamsal risklerinizi en aza indiriyor. Kendi belirleyeceğiniz teminat tutarıyla şekillendirebileceğiniz sigortanız her yıl yenileniyor ve siz istediğiniz sürece hayatınıza artı değer katmaya devam ediyor.

Ferdi Kaza Plus Sigortası ile deprem, sel, fırtına gibi doğal afet durumlarında size teminat sağlarken, Dört Dörtlük Asistans hizmeti ile her türlü durumda yanınızda olarak sizi ve ailenizi maddi güvence altına alıyor.

Ürün özellikleri ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Koruyucu Meleğim Sigortası

Hem siz, hem de çocuğunuz "Koruyucu Meleğim" ile güvence altında!

Yaşamın her anında, iyi ve kötü günlerde, bugün ve gelecekte müşterilerinin yanında ve yakınında olan MetLife, Koruyucu Meleğim Ferdi Kaza Sigortasıile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kendi geleceklerini de güvence altına alıyor.

Koruyucu Meleğim, ebeveynlerin kaza sonucu oluşabilecek can kaybı ya da kalıcı sakatlığı durumunda, çocuğun 23 yaşına kadar, her yıl verilen teminat tutarı kapsamında eğitim masraflarının veya özel ihtiyaçlarına ilişkin masraflarının karşılanmasına olanak sağlıyor.

Ürün özellikleri ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kritik Hastalıklar Sigortası

Farklı yaşamsal risk teminatlarını paket halinde sunan, sigortalının kendisine ve sevdiklerine finansal güvence sağlayan bir ferdi kaza sigortasıdır.

Kritik hastalıklar sigortası, eğer siz ya da sevdiklerinizden biri kaza sonucu sigorta kapsamında listelenen hastalıklardan birine yakalanırsa, sizi ve sevdiklerinizi korumak adına oradadır. Kritik hastalıklar sigortası, eğer poliçeniz tarafından kapsanan hastalıklardan birisi sizde teşhis edilecek olursa poliçede belirtilen tutarda ödeme sağlanır.

Genel Şartlar ve Ürün Özellikleri için tıklayınız.

Kritik Hastalıklar Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Sağlığım Önemli

Sağlığım Tamam Sigortası

Özel hastanelerde SGK’nızı kullandığınızda ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılayan bir poliçe ile Sağlığınızı güvence altına almak ister misiniz? Üstelik hiçbir prosedür olmadan, çok uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle!

Sigortalının, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretlerini ürün özel ve genel şartlarıkapsamında karşılayan poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda AXA SİGORTA ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

Sağlığım Tamam Sigortası Axa Sigorta A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Genel Şartlar ve Ürün Özellikleri için tıklayınız.

Seyahat Sağlık Sigortası

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, yurtdışı seyahatlerimizde de beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yabancı bir ülkede isek, kendimizi daha da güvende hissetmek isteriz. AXA SİGORTA, yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası* ile sizlere sunuyor.

Bu sigorta, aynı zamanda Schengen (Şengen) anlaşmasına dahil olan ülkelere girişte vize için zorunlu tutulan Seyahat Sigortası'nı tam anlamıyla karşılayan teminatları içeriyor.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Sizlere Neler Sunuyor?

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası'nı dar ve geniş kapsamlı olmak üzere 2 ayrı teminat kapsamıyla siz müşterilerimize sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey, bunlardan size en uygun olanını seçmek.

Seyahat Sağlık Sigortası Axa Sigorta A.Ş tarafından sunulmaktadır.