EN Mobil Menü
 

Hayatım Önemli

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Kredili / Kredisiz Hayat Sigortası

Vefat veya kaza sonucu kalıcı sakatlık risklerine karşı güvence sağlayan, kredi bağlantılı olması durumunda kredi ödemesini teminat altına alan bir sigortadır. 

NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

İşsizlik Te​minatlı Kredili Hayat Sigortası

Vefat veya kaza sonucu kalıcı sakatlık risklerine ek olarak istem dışı işsizlik durumunda da güvence sağlayan, kredi bağlantılı olması durumunda 6 ay boyunca kredi geri ödemesini teminat altına alan bir sigortadır. ​

NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Hastalıkta Sağlıkta Sigortası 

Kanser ve Tehlikeli Hastalık risklerine karşı sigortalıyı teminat altına alan bir sigortadır. Hzılı tetkik faydası sağlamaktadır.

NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Eğitim Güvende Sigortası 

Eğitim güvende Sigortası kapsamında vefat, kaza sonucu vefat, kaza sonucu daimi tam maluliyet, hastalık sonucu daimi tam maluliyet teminatları sunulmaktadır. Risk gerçekleştiğinde çocuğun eğitim masrafları teminat dahilinde karşılanacaktır.​

NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır.​​

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Her türlü kaza sonucu vefat ve kalıcı sakatlık durumunda teminat sağlayan bir sigortadır.​

Ferdi Kaza VIP​

Seçilmiş olan paket kapsamında vefat ve kaza sonucu kalıcı sakatlık risklerine karşı güvence sağlayan, aynı zamanda Yaşam Hobi Planı ek teminatı kapsamında da tüm Türkiye'de toplam 350 hizmet noktasında eğitim/sanat/spor/sosyal aktivite alanlarında %50 ye varan indirim avantajı sağlayan kapsamlı bir ferdi kaza sigortasıdır. 

Gulf Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

​Kanser Sigortası

Seçilmiş olan paket kapsamında cilt kanser çeşitlerine karşı teminat sağlayan ve teşhisi takiben paket tutarını nakden sigortalıya ödeyen bir kanser sigortasıdır. 

Gulf Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

​​Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası​

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası alın, tedavinin maddi yükü altında endişelenmenize gerek kalmasın. Burgan Bank aracılığıyla kendiniz ve sevdikleriniz için finansal güvence yaratın.

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası ile acil durumlarda hastane giderlerinizi teminat limitleri dahilinde karşılarken, yaşanabilecek kaza sonucu yaşam kaybı ve kaza sonucu kalıcı maluliyuet durumlarına karşı finansal güvence sağlarsınız. Ayrıca, konut ile ilgili acil durumlarda, organizasyon ihtiyaçlarında ve yurt dışı servislerinde Dört Dörtlük Asistans Hizmeti'nden yararlanırsınız.

Tüm Burgan Bank şubelerinden başvuru ve detaylar için bilgi alabilirsiniz.

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kapsamlı Ferdi Kaza ​Sigortası​

Kaza sonucu oluşabilecek risklerinizi en aza indirgeyin!

Ferdi Kaza Plus, yaşamsal risklerinizi en aza indiriyor. Kendi belirleyeceğiniz teminat tutarıyla şekillendirebileceğiniz sigortanız her yıl yenileniyor ve siz istediğiniz sürece hayatınıza artı değer katmaya devam ediyor.

Ferdi Kaza Plus Sigortası ile deprem, sel, fırtına gibi doğal afet durumlarında size teminat sağlarken, Dört Dörtlük Asistans hizmeti ile her türlü durumda yanınızda olarak sizi ve ailenizi maddi güvence altına alıyor.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Koruyucu Meleğim ​Sigortası​

Hem siz, hem de çocuğunuz "Koruyucu Meleğim" ile güvence altında!

Yaşamın her anında, iyi ve kötü günlerde, bugün ve gelecekte müşterilerinin yanında ve yakınında olan MetLife, Koruyucu Meleğim Ferdi Kaza Sigortasıile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kendi geleceklerini de güvence altına alıyor.

Koruyucu Meleğim, ebeveynlerin kaza sonucu oluşabilecek can kaybı ya da kalıcı sakatlığı durumunda, çocuğun 23 yaşına kadar, her yıl verilen teminat tutarı kapsamında eğitim masraflarının veya özel ihtiyaçlarına ilişkin masraflarının karşılanmasına olanak sağlıyor.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kritik Hastalıklar ​Sigortası​

Farklı yaşamsal risk teminatlarını paket halinde sunan, sigortalının kendisine ve sevdiklerine finansal güvence sağlayan bir ferdi kaza sigortasıdır.

Kritik hastalıklar sigortası, eğer siz ya da sevdiklerinizden biri kaza sonucu sigorta kapsamında listelenen hastalıklardan birine yakalanırsa, sizi ve sevdiklerinizi korumak adına oradadır. Kritik hastalıklar sigortası, eğer poliçeniz tarafından kapsanan hastalıklardan birisi sizde teşhis edilecek olursa poliçede belirtilen tutarda ödeme sağlanır.

Kritik Hastalıklar Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.​​