EN Mobil Menü
 

Hayatım Önemli

Hayat Sigortası

Hayat Sigortası

Çok Yaşa

"Çok Yaşa" sigortası ile yakalanabileceğiniz muhtemel tehlikeli hastalıkların sonrasında Burgan Bank aracılığıyla finansal destek rahatlığından yararlanın. Vefat, hastalık sonucu daimi maluliyet, kalp krizi ya da hastalık sonucu inme geçirme veya kansere yakalanma risklerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Hastalık durumunda herhangi bir hastane faturası gerekmeden size nakit ödenecek toplu para ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Çok Yaşa sigorta ürününden faydalanmak için sizleri en yakın Burgan Bank şubesine bekliyoruz.

Genel Şartlar ve Detaylar için tıklayınız.

Çok Yaşa Yıllık Hayat Sigortası Fiba Emeklilik ve A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Çok Yaşa Plus

“Ciddi bir ameliyatın masraflarını nasıl karşılarım” kaygısına son veren “Çok Yaşa Plus” sigortasıyla kritik ameliyatlara karşı kendinizi güvence altına alın. Vefat teminatı ile birlikte Böbrek,Mide, Karaciğer, Akciğer, Beyin veya Açık Kalp Ameliyatlarına karşı belirlediğiniz teminat tutarı kadar güvence sağlayan Çok Yaşa Plus ürününden faylanmak için sizi en yakın Burgan Bank şubemize bekliyoruz.

Genel Şartlar ve Detaylar için tıklayınız.

Çok Yaşa Plus Yıllık Hayat Sigortası Fiba Emeklilik ve A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Pembe Kurdele

Pembe Kurdele sigortası ile kadınlara özel hastalıklardan artık korkmanıza gerek yok !!Kadınlara özel kanser hastalıklarını kapsayan "Pembe Kurdele" sigortası ile gerek hastalığın tedavi süreci boyunca, gerek sonrasında finansal destek ile kendinizi korumaya alın.

Teminat Dışı kalan durumlar ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Pembe Kurdele ürünü Fiba Emeklilik ve A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Check-Up Hediyeli Ferdi Kaza Sigortası

Her türlü kaza sonucu vefat, kalıcı sakatlık durumunda devreye girer. Fiyatı herkes için aynı olan ürüne sahip olanlar sürekli güncellenen Türkiye’nin 64 ilinde 120 noktasından birinde ücretsiz Check-Up imkânından faydalanır.

Check-Up Hediyeli Ferdi Kaza Sigortası Generali Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Kredili Hayat Sigortası

Bireysel kredi kullananmüşterilerimizin, vefat veya kaza sonucu kalıcı sakatlık risklerine karşı finansal güvence sağlayan,kredi vadesi boyunca yapılan hayat sigortasıdır.

Kredili Hayat Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

İstem Dışı İşsizlik Teminatlı Kredili Hayat Sigortası

Bireysel kredi kullanan müşterilimize Kredili Hayat Sigortası yanı sıra istem dışı işsizlik durumunda gerekli kontroller yapıldıktan maksimum 6 ay kredi taksitlerini güvence altına alan,kredi vadesi boyunca yapılan hayat sigortasıdır.

Kredili Hayat Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası alın, tedavinin maddi yükü altında endişelenmenize gerek kalmasın. Burgan Bank aracılığıyla kendiniz ve sevdikleriniz için finansal güvence yaratın.

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası ile acil durumlarda hastane giderlerinizi teminat limitleri dahilinde karşılarken, yaşanabilecek kaza sonucu yaşam kaybı ve kaza sonucu kalıcı maluliyuet durumlarına karşı finansal güvence sağlarsınız. Ayrıca, konut ile ilgili acil durumlarda, organizasyon ihtiyaçlarında ve yurt dışı servislerinde Dört Dörtlük Asistans Hizmeti’nden yararlanırsınız.

Tüm Burgan Bank şubelerinden başvuru ve detaylar için bilgi alabilirsiniz.

Ürün özellikleri ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Acil Güvence Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası

Kaza sonucu oluşabilecek risklerinizi en aza indirgeyin!

Ferdi Kaza Plus, yaşamsal risklerinizi en aza indiriyor. Kendi belirleyeceğiniz teminat tutarıyla şekillendirebileceğiniz sigortanız her yıl yenileniyor ve siz istediğiniz sürece hayatınıza artı değer katmaya devam ediyor.

Ferdi Kaza Plus Sigortası ile deprem, sel, fırtına gibi doğal afet durumlarında size teminat sağlarken, Dört Dörtlük Asistans hizmeti ile her türlü durumda yanınızda olarak sizi ve ailenizi maddi güvence altına alıyor.

Ürün özellikleri ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Koruyucu Meleğim Sigortası

Hem siz, hem de çocuğunuz "Koruyucu Meleğim" ile güvence altında!

Yaşamın her anında, iyi ve kötü günlerde, bugün ve gelecekte müşterilerinin yanında ve yakınında olan MetLife, Koruyucu Meleğim Ferdi Kaza Sigortasıile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kendi geleceklerini de güvence altına alıyor.

Koruyucu Meleğim, ebeveynlerin kaza sonucu oluşabilecek can kaybı ya da kalıcı sakatlığı durumunda, çocuğun 23 yaşına kadar, her yıl verilen teminat tutarı kapsamında eğitim masraflarının veya özel ihtiyaçlarına ilişkin masraflarının karşılanmasına olanak sağlıyor.

Ürün özellikleri ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapsamlı Ferdi Kaza Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Kritik Hastalıklar Sigortası

Farklı yaşamsal risk teminatlarını paket halinde sunan, sigortalının kendisine ve sevdiklerine finansal güvence sağlayan bir ferdi kaza sigortasıdır.

Kritik hastalıklar sigortası, eğer siz ya da sevdiklerinizden biri kaza sonucu sigorta kapsamında listelenen hastalıklardan birine yakalanırsa, sizi ve sevdiklerinizi korumak adına oradadır. Kritik hastalıklar sigortası, eğer poliçeniz tarafından kapsanan hastalıklardan birisi sizde teşhis edilecek olursa poliçede belirtilen tutarda ödeme sağlanır.

Genel Şartlar ve Ürün Özellikleri için tıklayınız.

Kritik Hastalıklar Sigortası Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından sunulmaktadır.