İNTERNET ŞUBE
EN Mobil Menü
 

Sağlığım Önemli

Sağlığım Tamam Sigortası

Sağlığım Tamam Sigortası

Özel hastanelerde SGK’nızı kullandığınızda ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılayan bir poliçe ile Sağlığınızı güvence altına almak ister misiniz? Üstelik hiçbir prosedür olmadan, çok uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle!

Sigortalının, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretlerini ürün özel ve genel şartlarıkapsamında karşılayan poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda AXA SİGORTA ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

Sağlığım Tamam Sigortası Axa Sigorta A.Ş tarafından sunulmaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, yurtdışı seyahatlerimizde de beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yabancı bir ülkede isek, kendimizi daha da güvende hissetmek isteriz. Yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası* ile sizlere sunuyor.

Bu sigorta, aynı zamanda Schengen (Şengen) anlaşmasına dahil olan ülkelere girişte vize için zorunlu tutulan Seyahat Sigortası'nı tam anlamıyla karşılayan teminatları içeriyor.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Sizlere Neler Sunuyor?

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası'nı dar ve geniş kapsamlı olmak üzere 2 ayrı teminat kapsamıyla siz müşterilerimize sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey, bunlardan size en uygun olanını seçmek.

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerden fark ödemeden faydalanın, sağlığın hep yerinde olsun!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK tarafından anlaşmalı özel hastanelerde kısmen karşılanan tedavi masraflarının sana kalan kısmını teminat altına alan sağlık sigortasıdır.

Sigortanın kapsamı nedir?

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK kapsamında sana, eşine ve çocuklarına geniş hastane ağı ile SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında, SGK anlaşmalı doktorlarla hizmet veriyoruz. Sigorta teminatı kapsamında “Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı” veya “Yatarak Tedavi Teminatı” seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

*18 - 59 yaşları arasındaki kişiler teminat altına alınır.
**Aile poliçesinde 0-24 yaş arasındaki çocuklar poliçeye dahil edilir.

"Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ürününden faydalanmak için sizleri en yakın Burgan Bank şubesine bekliyoruz.

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmaktadır