EN Mobil Menü
 

Varlıklarım Değerli

Konut Sigortası

Konut Sigortası

Evinizi ve eşyalarınızı ,meydana gelebilecek olası zararlara karşı geniş kapsamlı teminatlarla Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz.

Konut sigortası ile evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar koruma altına alabilirsiniz. Ailenizle birlikte en mutlu ve huzurlu olduğunuz yeri sigortalamak için sizi en yakın Burgan Bank şubesine bekliyoruz...

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası, depremin , deprem sonucu yangın, deprem sonucu infilak ve deprem sonucu yer kayması dahil sigortalı binalarda ve temellerinde doğrudan neden olacağı maddi zararların, sigorta bedeline kadar Doğal Afet Sigoretaları Kurumu (DASK) tarafından teminat altına alındığı yapılması zorunlu olan bir deprem sigortasıdır.

Size en yakın Burgan Bank şubesine gelerek Zorunlu Deprem Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

DASK ile ilgili genel bilgilendirme için www.das​​k.gov.tr​ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan Zorunlu Trafik Sigortası ile, ülke sınırları içinde yaşanan herhangi bir kazada diğer araç ve 3. Şahıslara karşı verebileceğiniz zararları Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.sbm​.org.tr/tr ​ adresinden Trafik Sigortası Bilgi Merkezi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

Sizin için özel olan aracınızı, geniş teminat seçenekleri ile bir çok riske karşı Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz.

Aracınız aksesuarları ile birlikte trafik kazaları, yangın, hırsızlık gibi risklerin yanı sıra deprem, sel ve su baskını, doğal afetler ile grev,lokavt, halk hareketleri ve terör ile oluşabilecek zararlara karşı kasko sigortası ile güvencededir.

Size en yakın Burgan Bank şubesine ​ gelerek Kasko Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Tekne Sigortası

Tekne Sigortası

Özel veya ticari amaçla kullanılan gezinti teknelerinin denizde ve/veya karada karşılaşabilecekleri riski koruma altına alır. Tekne sigortası ile sadece teknenizi değil aynı zamanda makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımlarını da güvence altına alabilirsiniz.