İNTERNET ŞUBE
EN Mobil Menü
 

Varlıklarım Değerli

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası, depremin , deprem sonucu yangın, deprem sonucu infilak ve deprem sonucu yer kayması dahil sigortalı binalarda ve temellerinde doğrudan neden olacağı maddi zararların, sigorta bedeline kadar Doğal Afet Sigoretaları Kurumu (DASK) tarafından teminat altına alındığı yapılması zorunlu olan bir deprem sigortasıdır.

Size en yakın Burgan Bank şubesine gelerek Zorunlu Deprem Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

DASK ile ilgili genel bilgilendirme için www.dask.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Konut Sigortası

Konut Sigortası

Evinizi ve eşyalarınızı ,meydana gelebilecek olası zararlara karşı geniş kapsamlı teminatlarla Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz.

Konut sigortası ile evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa hatta elektronik eşyanıza gelecek zarara kadar koruma altına alabilirsiniz. Ailenizle birlikte en mutlu ve huzurlu olduğunuz yeri sigortalamak için sizi en yakın Burgan Bank şubesine bekliyoruz...

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan Zorunlu Trafik Sigortası ile, ülke sınırları içinde yaşanan herhangi bir kazada diğer araç ve 3. Şahıslara karşı verebileceğiniz zararları Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.tramer.org.tr adresinden Trafik Sigortası Bilgi Merkezi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

Sizin için özel olan aracınızı, geniş teminat seçenekleri ile bir çok riske karşı Burgan Bank aracılığıyla güvence altına alabilirsiniz.

Aracınız aksesuarları ile birlikte trafik kazaları, yangın, hırsızlık gibi risklerin yanı sıra deprem, sel ve su baskını, doğal afetler ile grev,lokavt, halk hareketleri ve terör ile oluşabilecek zararlara karşı kasko sigortası ile güvencededir.

Size en yakın Burgan Bank şubesine gelerek Kasko Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Ortak Alan Sigortası

Ortak Alan Sigortası

Site/apartman sakinleri, ortak yaşam alanlarında her gün birbirinden farklı birçok riskle karşı karşıya kalıyor. Bu da site yöneticilerine ortak alanların güvenliği açısından önemli sorumluluklar yüklüyor. Burgan Bank; Ortak Alanlar Sigortası ile site/apartman yöneticilerinin sorumluluklarına ortak olmak için birçok riski teminat altına alıyor. Size en yakın Burgan Bank şubesine gelerek Ortak Alan Sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Konut İlk Ateş

Konut İlk Ateş (Eşya Sigortası)

Deprem bölgesi ayrımı olmadan ve sabit fiyat uygulaması ile ev sahibi ve kiracı ayrımı olmaksızın geniş kitlelere sunulan konut eşya sigortasıdır.

Özel Koleksiyon Sigortası

Özel Koleksiyon Sigortası

Özel koleksiyon sigortası ile antika eşyalar ve sanat koleksiyonları için yangın, hırsızlık, deprem, sel, dahili su, kazaen kırılma gibi rizikoları da kapsayan ve neredeyse tüm dünyada geçerli all risk esaslı bir teminat sağlayan üründür.

Özel Koleksiyon Sigortası, Gulf Sigorta tarafından sunulmaktadır