EN Mobil Menü

Kampanyalar

Banka Kartı Kampanyası

Banka Kartı Kampanyası

 • Kampanyadan yalnızca Burgan Dijital müşterileri faydalanabilir. Burgan Dijital müşterisi değilseniz müşteri olmak için tıklayınız.
 • Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2020 tarihleri arasında en az 750 TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Sadece POS’tan yapılan işlemler dahil olup nakit çekim işlemleri hariçtir.
 • Hak edilen iade tutarı 8 Şubat 2020 tarihinde karta yüklenecektir.
 • İadenin yüklenebilmesi için banka kartının açık olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım için SMS gönderme koşulu yoktur, şartları sağlayan tüm Burgan Dijital müşterileri indirimden yararlanacaktır.

Uçak Bileti Kampanyası - 2

Uçak Bileti Kampanyası - 2

Burgan Bank ile Avrupa artık çok daha yakın…

 

Kampanya Katılım Koşulları

A. 1 Haziran itibarıyla Burgan Blue ya da Burgan Private müşterisi değil misiniz?

1 Haziran - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında en az 30 gün süreyle Burgan Blue veya Burgan Private segment kriterlerini karşılayıp, 30 Eylül 2019 tarihinde de Burgan Blue veya Burgan Private segment kriterini muhafaza etmeniz gerekmektedir.

B . 1 Haziran itibarıyla Burgan Blue veya Burgan Private müşterisi misiniz?

1 Haziran - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında en az 30 gün süreyle Burgan Blue veya Burgan Private müşterisi olmaya devam edip, segment kriterlerini 30 Eylül 2019 tarihinde de muhafaza etmeniz ve A maddesindeki tüm koşulları yerine getirecek bir tanıdığınızı Kazandır Kazan süreci ile Bankamız müşterisi yapmanız gerekmektedir.

* Burgan Bank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ödül

Londra, Amsterdam, Paris, Brüksel, Berlin, Roma, Münih, Milano, Viyana, Budapeşte veya Atina şehirlerine tek kişilik, vergiler hariç, ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti.

Burgan Blue müşterisi olmak için gerekli şartlar ile sağlanan avantajlar:

Bankamızda;

 • 250.000TL-1.000.000 TL aralığında veya muadili yabancı para değerinde mevduat sahibi olmanız,
 • Mevduat, kredi, sigorta, BES, fatura ödemesi, düzenli ödeme ve debit kart ürünlerinden en az üçüne sahip olmanız,

halinde

 • Bankacılık kanallarından yapacağınız tüm EFT/Havale işlemlerini %50 indirimli olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredili Mevduat Hesabınızı size özel düşük faiz oranı ile kullanma imkânı sağlarsınız.
 • Size özel kampanya ve avantajlardan faydalanma imkânı sağlarsınız.

Burgan Private müşterisi olmak için gerekli şartlar ile sağlanan avantajlar:

Bankamızda;

 • Minimum 1.000.000 TL veya muadili yabancı para değerinde mevduat sahibi olmanız,
 • Mevduat, kredi, sigorta, BES, fatura ödemesi, düzenli ödeme ve debit kart ürünlerinden en az üçüne sahip olmanız,

halinde

 • Bankacılık kanallarından yapacağınız tüm EFT/Havale işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredili Mevduat Hesabınızı size özel düşük faiz oranı ile kullanma imkânı sağlarsınız.
 • Size özel mevduat & kredi faizlerinden faydalanırsınız
 • Size özel müşteri temsilcisi
 • Özel etkinliklerden faydalanma
 • Özel fiyatlı kiralık kasa
 • Size özel kampanya ve avantajlardan faydalanma imkânı sağlarsınız.

Başvuru Süreci

1. Kampanya katılım koşullarını yerine getiriniz

2. Size özel kampanya katılım kodunu edininiz

Kampanya koşulunu sağlayan müşterilerimize kampanyadan faydalanma hakkı sağlayacak ve size özel kampanya kodu Burgan Bank tarafından SMS yolu ile 14 Ekim 2019 tarihinde iletilir. Kod gönderim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün (kod gönderim tarihi de dâhil olarak hesap edilmek sureti ile) içerisinde daha sonra aktive olacak kampanya web sitesine (www.burganlaavrupa.com)* kampanya katılım kodu ile giriş yapılarak, formun eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurulması gerekmektedir. Kampanya katılım başvurusu tarihi, başvuru formunun online olarak gönderildiği tarih olarak dikkate alınacaktır.

*Kod gönderim tarihi olan 14 Ekim 2019’a kadar siteden herhangi bir başvuru yapılamayacaktır.

Kampanya katılım kodu iletilen müşterilerin 30 gün içinde (en geç 14 Kasım 2019 gün sonuna kadar) kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacaktır.

3. Dilediğiniz varış noktası için kampanya başvuru formunu eksiksiz doldurarak, başvuruyu tamamlayanız

 • Kampanya web sitesindeki başvuru formunda ilk olarak “Kampanya Katılım Koşulları” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme ve Onay Metni” okunup, kabul edilir.
 • Başvuru formunda 1 (bir) adet kalkış şehri ile kalkış havalimanı, 3 (üç) farklı varış şehri ve 3 şehrin her biri için farklı gidiş - dönüş uçuş tarihleri tercihi belirtilmiş olmalıdır.
 • Her bir tercih arasında en az 2 hafta olmalıdır ve tercih edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi tercihi, kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrası olmalıdır:
  • İlk başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (14 Ekim Temmuz 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi 25 Kasım 2019,
  • Son başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (14 Kasım 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi* 4 Ocak 2020,
  • En son geri (uçuş) dönüş tarihi 25 Kasım 2020’dir.

   * 20 Aralık 2019 ile 03 Ocak 2020 tarihleri arasındaki süre ve bu tarihler kampanyaya dâhil olmayıp, bu tarihlerde biletleme yapılmaz..

  %90 oranında ilk tercihler dikkate alınacaktır. Varış noktasında özel olaylar sebebiyle oluşabilecek doluluk durumunda katılımcının bilgisi dâhilinde 2.alternatif değerlendirmeye alınabilecektir. Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde tercih edilen kalkış ve varış şehirlerin uçuşlarında oluşabilen doluluk durumuna göre kısıtlama getirebilir

 • Gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanı aynı olmalıdır. Aksi halde başvuru geçersiz sayılacaktır. Katılımcılar tarafından online olarak gönderilen başvurular 3 (üç) iş günü içerisinde değerlendirilir.
 • Başvuru geçerli ise, uçuş tekliflerinin en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde kendilerine telefon, e-posta ve SMS yoluyla iletileceği bilgisi verilecektir. Geçersiz başvurularda başvurunun geçersiz olduğuna dair bilgilendirme yapılacak olup, detaylı bilgi kampanya düzenleyicisi aranarak alınabilecektir.

4. Yedi (7) iş günü içerisinde tarafınıza iletilen uçuş teklifini kontrol ediniz

Kampanya Düzenleyicisi (BA Life), 7 iş günü içerisinde katılımcının başvuru formunda belirtmiş olduğu tercihleri dikkate alarak uçuş teklifini oluşturur ve katılımcıya kampanya dâhilinde olmayan vergilerin de detaylıca açıklandığı uçuş teklifini iletir. Katılımcının teklife geri dönüş yapması gereken 48 saatlik geri dönüş süresi bilgisi aynı e-postada yer alır.

Uçuş teklifi katılımcının e-posta adresine gönderildikten sonra katılımcı telefon ile aranır, uygun ise teklif değerlendirmesi telefonda birlikte yapılır. Katılımcının cep telefon numarasına kendisine uçuş teklifi gönderildiğine dair SMS gönderilir.

Uçuş teklifi, Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup farklı bir firma ile çalışılamayacaktır.

48 saat içerisinde uçuş teklifine geri dönüş sağlamayan müşterilerimizin kampanya hakkı iptal olacaktır.

5. Onayladığınız uçuş teklifi ile Avrupa biletiniz hazır

Uçuş teklifini onaylayan katılımcılar vergileri uçuş teklifi ile aynı e-postada yer alan link üzerinden veya ekinde yer alan mail order formunu doldurarak ödeyebilirler.

Katılımcıya vergi ödemesini gerçekleştirince ödemenin alındığında dair SMS gönderilir ve 1 saat içerisinde uçak bileti e-posta adresine gönderilir.

İlgili ödemelerin rezervasyon formunda adı belirtilen katılımcının bizzat kendisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tarihleri arasında kampanya kapsamında belirlenen koşulları yerine getiren, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş Burgan Bank gerçek kişi şube müşterileri.

Her gerçek kişi müşteri başına hak edilebilecek bilet 1 (bir) adetle sınırlıdır.

Birinci kampanyada tarafına kampanya katılım kodu iletilen müşterilerimiz, ikinci kampanyadan faydalanamazlar.

Burgan Bank personeli kampanyaya dahil değildir.

Kampanya koşullarını yerine getirmiş ve kampanyaya katılmaya hak kazanıp tarafına katılım kodu gönderilmiş kişi, rezervasyon formunda adı belirtilecek ve seyahati gerçekleştirecek olan kişi olmalıdır. Uçuş hakkı ve kampanya katılım kodu başkasına devredilemez.

Kazandır Kazan Süreci

1.a Burgan Bank müşterisi olmayan kişi kendisini Burgan Bank’a yönlendiren müşterimizi ve Kazandır Kazan sürecine dâhil olmak istediğinin bilgisini e-posta aracılığıyla hesap açmak istediği Burgan Bank şubesine iletir.
Şubeye davet edilen müşteri için Bankamız hesap açma prosedürü uygulanır.

1.b Burgan Bank müşterisi olmayan kişi hesap açmak istediği Burgan Bank şubesine gelerek, kendisini Burgan Bank’a yönlendiren müşterimizi ve Kazandır Kazan sürecine dâhil olmak istediğini belirtir. Hesap açılış işlemleri gerçekleştirilir.

2. Yönlendirilen kişinin Burgan Bank’ta hesap açmasını takiben yönlendirme süreci tamamlanır.

3. Yönlendiren ve Yönlendirilen müşteriler, “Kampanya Katılım Koşulları” başlığındaki şartları yerine getirmeleri durumunda uçak bileti kampanyasından faydalanmaya hak kazanırlar.

Ödül Detayı

Vergiler hariç, tek kişilik, ekonomi sınıfı, gidiş-dönüş uçak bileti*

* Tüm havalimanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, her ülkeye göre farklı sayıda olan kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri, seyahatten kaynaklanabilecek olan tüm sair harç, sigorta bedeli, diğer vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri tüm gider ve masraflar müşterinin kendisine ait olmak kaydı ile), harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile benzeri tüm masraflar müşterinin kendisine aittir.

Destinasyonlar

Londra, Amsterdam, Paris, Brüksel, Berlin, Roma, Münih, Milano, Viyana, Budapeşte veya Atina

Kalkış Havalimanı Şehirleri

İstanbul, İzmir, Ankara

Anlaşmalı Havayolu Firmaları

Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM, Air France, Alitalia

Uçuşların doğrudan ya da aktarmalı olması mümkün olup, bu hususta katılımcıların uçuş değişikliği, havayolu firması değişikliği, yeni tarih talep hakkı ya da sair değişiklik ya da talep tercih hakkı bulunmamaktadır.

Başvuru Süresi

Başvuru, katılım kodu iletildiği tarihten itibaren 30 günlük süre içerisinde (14 Ekim 2019 – 14 Kasım 2019 tarihleri arasında -14 Kasım dâhildir-) yapılabilecektir.

Uçuş Teklifi

Katılımcılara, başvuru formunda belirtilen tercihlerine göre sadece bir adet uçuş teklifi gönderilecektir. Katılımcıların bu teklifi kabul etmemeleri halinde katılımcılara başka bir teklif sunulmayacaktır.

Uçuş Tarihleri

Tercih edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi tercihi, kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrası olmalıdır:

 • İlk başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (14 Ekim 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi 25 Kasım 2019,
 • Son başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (14 Kasım 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi* 4 Ocak 2020,
 • En son geri (uçuş) dönüş tarihi 25 Kasım 2020’dir.

* 20 Aralık 2019 ile 03 Ocak 2020 tarihleri arasındaki süre ve bu tarihler kampanyaya dâhil olmayıp, bu tarihlerde biletleme yapılmaz..

İletişim

blue@burgan.com.tr
private@burgan.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Segmente dair güncel durumumu nasıl öğrenebilirim?

Burgan Bank Müşteri Temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

30 gün içinde başvuru formunu doldurmamam durumunda ne yapmam gerekir?

30 gün içinde(14 Kasım 2019 gün sonuna kadar) kampanya katılım başvurusunda bulunulmaması veya başvuru formunda istenilen bilgilerin tamamının ya da bir kısmının eksik veya gerçeğe aykırı doldurulması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanını farklı olabilir mi?

Hayır, gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanını aynı olmalıdır.

Seyahatim için havayolu firması tercihinde bulunabilir miyim?

Uçuş teklifi, Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup farklı bir firma ile çalışılamayacaktır.

İlk gidiş tarihini ne zaman seçebilirim?

İlk gidiş tarih kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrasıdır. Bu durumda,

 • İlk başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (14 Ekim 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi 25 Kasım 2019’dur.
 • Son başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (14 Kasım 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi* 4 Ocak 2020’dir.

* 20 Aralık 2019 ile 03 Ocak 2020 tarihleri arasındaki süre ve bu tarihler kampanyaya dâhil olmayıp, bu tarihlerde biletleme yapılmaz..

En son dönüş tarihini ne zaman seçebilirim?

En son geri (uçuş) dönüş tarihi olarak 25 Kasım 2020 tarihini seçebilirsiniz.

Kampanyada hak kazandığım uçuş hakkı ile hangi Avrupa şehirlerine seyahat edebilirim?

Ankara, İstanbul veya İzmir şehirlerindeki havalimanlarından sadece Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma veya Viyana varış noktalarından birine seyahat edebilirsiniz.

Kampanyada hak kazandığım uçuş hakkını/kampanya katılım kodunu başka birine devredebilir miyim veya nakde çevirebilir miyim?

Hayır. Tarafına katılım kodu gönderilmiş kişi rezervasyon formunda adı belirtilecek ve seyahati gerçekleştirecek olan kişi olmalıdır.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz.

Seyahatime bir kişi daha ilave etmek istiyorum. Mümkün mü?

İlave edebilirsiniz. Bu işlemi başvurunuzu tamamladıktan sonra kampanya danışma hattı olan 0212 245 74 69 telefon numarasını arayarak veya başvuru formunda yer alan not kısmına yazarak iletmeniz gerekmektedir. Kampanya düzenleyicisi firma (BA Life), sizin için standart bilet ve güncel alan vergisi tutarlarını yansıtarak acente hizmeti vererek sizin adınıza bilet temin edecektir.

Burgan’la Avrupa Kampanyası kapsamında ödenmesi gereken bir ücret var mıdır?

Evet, kampanya dâhilinde hak kazandığınız gidiş-dönüş uçak biletinin kampanya kapsamında dâhil olmayan, tercih edilen kalkış şehrin havalimanı ve varış şehrin havalimanlarına ve de uçuş tarihlerine bağlı olarak farklılık gösterebilen ve siz müşterilerimiz tarafından karşılanması gereken vergiler bulunmaktadır. Bu vergiler Türkiye çıkış vergisi, yakıt harcı, sivil havacılık vergisi, mali vergi, havalimanı vergisi, sınır düzeltmesi vergisi, yolcu hizmetleri vergisi, dayanışma vergisi, güvenlik çantası ücreti, şehir belediye vergisi, yolcu kalkış ücreti, yolcu iniş ücreti, uçaktan iniş vergisi, güvenlik ücretleri, gürültü ücreti, harçlar (bilet kesim ücreti 10 €), ülke katma değer vergisi ve havacılık güvenliği vb. vergileri kapsar.

Kampanya kapsamında dâhil olmayan uçak biletlerine ilişkin vergileri nasıl ödeyebilirim?

Size e-posta ile iletilecek uçuş teklifi içeriğinde detayları görebileceksiniz.

Kampanyadan kaç kez yararlanabilirim?

Kampanyaya, kampanya katılım kodu ile yalnızca bir kez başvuru yapabilirsiniz. Hak kazanımınız olsa bile aynı isimle kampanyadan yararlanma hakkınız bulunmamaktadır. Her bir rezervasyon grubu ve her bir uçuş için sadece bir başvuru yapılabilir.

Burgan Bank personeliyim. Kampanyadan yararlanabilir miyim?

Hayır. Burgan Bank ve iştirak personelleri kapsam dışındadır.

Gerektiği durumda kampanya ile edindiğim bilette değişiklik yapabilir miyim?

Hayır. Uçuş teklifini aldıktan ve/veya onayladıktan sonra değişiklik talep edilemeyecektir.

Kampanyada kazandığım uçuş bilet hakkım hangi durumlarda iptal olur?

Aşağıdaki durumlarda kampanya katılım hakkınız/teklifiniz/biletiniz iptal olmaktadır:

 • • 14 Ekim 2019 tarihinde tarafına kampanya katılım kodu iletilen müşterilerin 30 gün içinde (en geç 14 Kasım 2019 gün sonuna kadar) kampanya web sitesini ziyaret ederek başvuruda bulunmaması veya başvuru formunda istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması,
 • • Başvuru formunda gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanının farklı seçilmesi,
 • • Tarafına uçuş teklifi iletilen müşterilerimizin teklif geldiği andan itibaren 48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu veya olumsuz veya hiç geri dönüş yapmamaları

Uçak Bileti Kampanyası - 1

Uçak Bileti Kampanyası - 1

Burgan Bank ile Avrupa artık çok daha yakın…

Kampanya Katılım Koşulları

A - 01 Nisan - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında en az 30 gün süreyle Burgan Blue veya Burgan Private segment kriterlerini karşılayıp, 30 Haziran 2019 tarihinde de Burgan Blue veya Burgan Private segment kriterini muhafaza ederek Londra, Amsterdam, Paris, Brüksel, Berlin, Roma, Münih, Milano, Viyana, Budapeşte veya Atina şehirlerine tek kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kampanyasına hak kazanırsınız.

B - Kampanya başladığı tarihte hâlihazırda Burgan Blue veya Burgan Private olan müşterilerimizin kampanyadan faydalanabilmeleri için 01 Nisan - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında en az 30 gün süreyle Burgan Blue veya Burgan Private segment kriterlerini karşılamaya devam etmesi, segment kriterlerini 30 Haziran 2019 tarihinde de muhafaza etmesi ve A maddesindeki tüm koşulları yerine getirecek yeni bir müşteriyi Kazandır Kazan süreci ile Bankaya kazandırmaları gerekmektedir.

* Burgan Bank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Burgan Blue müşterisi olmak için gerekli şartlar ile sağlanan avantajlar:

Bankamızda;

 • 250.000TL-1.000.000 TL aralığında veya muadili yabancı para değerinde mevduat sahibi olmanız,
 • Mevduat, kredi, sigorta, BES, fatura ödemesi, düzenli ödeme ve debit kart ürünlerinden en az üçüne sahip olmanız,

halinde

 • Bankacılık kanallarından yapacağınız tüm EFT/Havale işlemlerini %50 indirimli olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredili Mevduat Hesabınızı size özel düşük faiz oranı ile kullanma imkânı sağlarsınız.
 • Size özel kampanya ve avantajlardan faydalanma imkânı sağlarsınız.

Burgan Private müşterisi olmak için gerekli şartlar ile sağlanan avantajlar:

Bankamızda;

 • Minimum 1.000.000 TL veya muadili yabancı para değerinde mevduat sahibi olmanız,
 • Mevduat, kredi, sigorta, BES, fatura ödemesi, düzenli ödeme ve debit kart ürünlerinden en az üçüne sahip olmanız,

halinde

 • Bankacılık kanallarından yapacağınız tüm EFT/Havale işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredili Mevduat Hesabınızı size özel düşük faiz oranı ile kullanma imkânı sağlarsınız.
 • Size özel mevduat & kredi faizlerinden faydalanırsınız
 • Size özel müşteri temsilcisi
 • Özel etkinliklerden faydalanma
 • Özel fiyatlı kiralık kasa
 • Size özel kampanya ve avantajlardan faydalanma imkânı sağlarsınız.

Başvuru Süreci

1. Kampanya koşullarını yerine getir

2. Sana özel kampanya katılım kodunu edin

Kampanya koşulunu sağlayan müşterilerimize Burgan Bank tarafından kampanyadan faydalanma hakkı sağlayacak ve kişiye özel kampanya kodu SMS yolu ile 12 Temmuz 2019 tarihinde iletilir. Kod gönderim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün (kod gönderim tarihi de dâhil olarak hesap edilmek sureti ile) içerisinde daha sonra aktive olacak kampanya web sitesine (www.burganlaavrupa.com)* kampanya katılım kodu ile giriş yapılarak, formun eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurulması gerekmektedir. Kampanya katılım başvurusu tarihi, başvuru formunun online olarak gönderildiği tarih olarak dikkate alınacaktır.

*Web sitesi daha sonra aktive olacaktır ve kod gönderim tarihi olan 12 Temmuz 2019’a kadar siteden başvuru yapılamayacaktır.

Kampanya katılım kodu iletilen müşterilerin 30 gün içinde (en geç 12 Ağustos 2019 gün sonuna kadar) kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacaktır.

3. Dilediğin varış noktası için kampanya başvuru formunu eksiksiz doldur ve başvuruyu tamamla

 • Kampanya web sitesindeki başvuru formunda ilk olarak “Kampanya Katılım Koşulları” ve “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme ve Onay Metni” okunup, kabul edilir.
 • Başvuru formunda 1 (bir) adet kalkış şehri ile kalkış havalimanı, 3 (üç) farklı varış şehri ve 3 şehrin her biri için farklı gidiş - dönüş uçuş tarihleri tercihi belirtilmiş olmalıdır. Her bir tercih arasında en az 2 hafta olmalıdır ve tercih edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi tercihi, kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrası olmalıdır:
  - İlk başvuru yapılabilecek tarih (12 Temmuz 2019) itibarıyla seçilebilecek ilk uçuş tarihi 23 Ağustos 2019, - Son başvuru yapılabilecek tarih (12 Ağustos 2019) itibarıyla seçilebilecek ilk uçuş tarihi 23 Eylül 2019, - En son geri (uçuş) dönüş tarihi 26 Ağustos 2020’dir.

  *: %90 oranında ilk tercihler dikkate alınacaktır. Varış noktasında özel olaylar sebebiyle oluşabilecek doluluk durumunda katılımcının bilgisi dâhilinde 2.alternatif değerlendirmeye alınabilecektir.
  20 Aralık 2019 ile 03 Ocak 2020 tarihleri arasındaki süre ve bu tarihler kampanyaya dâhil olmayıp, bu tarihlerde biletleme yapılmaz. Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde tercih edilen kalkış ve varış şehirlerin uçuşlarında oluşabilen doluluk durumuna göre kısıtlama getirebilir.
 • Gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanı aynı olmalıdır. Aksi halde başvuru geçersiz sayılacaktır. Katılımcılar tarafından online olarak gönderilen başvurular 3 (üç) iş günü içerisinde değerlendirilir.
 • Başvuru geçerli ise, uçuş tekliflerinin en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde kendilerine telefon, e-posta ve SMS yoluyla iletileceği bilgisi verilecektir. Geçersiz başvurularda başvurunun geçersiz olduğuna dair bilgilendirme yapılacak olup, detaylı bilgi kampanya düzenleyicisi aranarak alınabilecektir.

4. 7 iş günü içerisinde tarafına iletilen uçuş teklifini kontrol et

Kampanya Düzenleyicisi (BA Life), 7 iş günü içerisinde katılımcının başvuru formunda belirtmiş olduğu tercihleri dikkate alarak uçuş teklifini oluşturur ve katılımcıya kampanya dâhilinde olmayan vergilerin de detaylıca açıklandığı uçuş teklifini iletir. Katılımcının teklife geri dönüş yapması gereken 48 saatlik geri dönüş süresi bilgisi aynı e-postada yer alır.

Uçuş teklifi katılımcının e-posta adresine gönderildikten sonra katılımcı telefon ile aranır, uygun ise teklif değerlendirmesi telefonda birlikte yapılır. Katılımcının cep telefon numarasına kendisine uçuş teklifi gönderildiğine dair SMS gönderilir.

Uçuş teklifi, Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup farklı bir firma ile çalışılamayacaktır.

48 saat içerisinde uçuş teklifine geri dönüş sağlamayan müşterilerimizin kampanya hakkı iptal olacaktır.

5. Onayladığın uçuş teklifi ile Avrupa biletin hazır

Uçuş teklifini onaylayan katılımcılar vergileri uçuş teklifi ile aynı e-postada yer alan link üzerinden veya ekinde yer alan mail order formunu doldurarak ödeyebilirler.

Katılımcıya vergi ödemesini gerçekleştirince ödemenin alındığında dair SMS gönderilir ve 1 saat içerisinde uçak bileti e-posta adresine gönderilir.

İlgili ödemelerin rezervasyon formunda adı belirtilen katılımcının bizzat kendisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tarihleri arasında kampanya kapsamında belirlenen koşulları yerine getiren, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş Burgan Bank gerçek kişi şube müşterileri.

Her gerçek kişi müşteri başına hak edilebilecek bilet 1 (bir) adetle sınırlıdır.

Burgan Bank personeli kampanyaya dahil değildir.

Kampanya koşullarını yerine getirmiş ve kampanyaya katılmaya hak kazanıp tarafına katılım kodu gönderilmiş kişi, rezervasyon formunda adı belirtilecek ve seyahati gerçekleştirecek olan kişi olmalıdır. Uçuş hakkı ve kampanya katılım kodu başkasına devredilemez.

Kazandır Kazan Süreci

1.a Burgan Bank müşterisi olmayan kişi kendisini Burgan Bank’a yönlendiren müşterimizi ve Kazandır Kazan sürecine dâhil olmak istediğinin bilgisini e-posta aracılığıyla hesap açmak istediği Burgan Bank şubesine iletir.
Şubeye davet edilen müşteri için Bankamız hesap açma prosedürü uygulanır.

1.b Burgan Bank müşterisi olmayan kişi hesap açmak istediği Burgan Bank şubesine gelerek, kendisini Burgan Bank’a yönlendiren müşterimizi ve Kazandır Kazan sürecine dâhil olmak istediğini belirtir. Hesap açılış işlemleri gerçekleştirilir.

2. Yönlendirilen kişinin Burgan Bank’ta hesap açmasını takiben yönlendirme süreci tamamlanır.

3. Yönlendiren ve Yönlendirilen müşteriler, “Kampanya Katılım Koşulları” başlığındaki şartları yerine getirmeleri durumunda uçak bileti kampanyasından faydalanmaya hak kazanırlar.

Ödül Detayı

Vergiler hariç, tek kişilik, ekonomi sınıfı, gidiş-dönüş uçak bileti*

* Tüm havalimanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, her ülkeye göre farklı sayıda olan kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri, seyahatten kaynaklanabilecek olan tüm sair harç, sigorta bedeli, diğer vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri tüm gider ve masraflar müşterinin kendisine ait olmak kaydı ile), harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile benzeri tüm masraflar müşterinin kendisine aittir.

Destinasyonlar

Londra, Amsterdam, Paris, Brüksel, Berlin, Roma, Münih, Milano, Viyana, Budapeşte veya Atina

Kalkış Havalimanı Şehirleri

İstanbul, İzmir, Ankara

Anlaşmalı Havayolu Firmaları

Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM, Air France, Alitalia

Uçuşların doğrudan ya da aktarmalı olması mümkün olup, bu hususta katılımcıların uçuş değişikliği, havayolu firması değişikliği, yeni tarih talep hakkı ya da sair değişiklik ya da talep tercih hakkı bulunmamaktadır.

Başvuru Süresi

Başvuru, katılım kodu iletildiği tarihten itibaren 30 günlük süre içerisinde (12 Temmuz 2019 - 12 Ağustos 2019 tarihleri arasında-12 Ağustos dâhildir-) yapılabilecektir.

Uçuş Teklifi

Katılımcılara, başvuru formunda belirtilen tercihlerine göre sadece bir adet uçuş teklifi gönderilecektir. Katılımcıların bu teklifi kabul etmemeleri halinde katılımcılara başka bir teklif sunulmayacaktır.

Uçuş Tarihleri

Tercih edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi tercihi, kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrası olmalıdır:

 • İlk başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (12 Temmuz 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi; 23 Ağustos 2019,
 • Son başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (12 Ağustos 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi 23 Eylül 2019,
 • En son geri (uçuş) dönüş tarihi 26 Ağustos 2020’dir.

İletişim

blue@burgan.com.tr
private@burgan.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Segmente dair güncel durumumu nasıl öğrenebilirim?

Burgan Bank Müşteri Temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

30 gün içinde başvuru formunu doldurmamam durumunda ne yapmam gerekir?

30 gün içinde (12 Ağustos 2019 tarihine kadar) kampanya katılım başvurusunda bulunulmaması veya başvuru formunda istenilen bilgilerin tamamının ya da bir kısmının eksik veya gerçeğe aykırı doldurulması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacaktır.

Gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanını farklı olabilir mi?

Hayır, gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanını aynı olmalıdır.

Seyahatim için havayolu firması tercihinde bulunabilir miyim?

Uçuş teklifi, Türk Hava Yolları, Air France, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarına ait seferlerden sunulacak olup farklı bir firma ile çalışılamayacaktır.

İlk gidiş tarihini ne zaman seçebilirim?

İlk gidiş tarih kampanyaya başvuru tarihinden itibaren en erken 6 hafta sonrasıdır. Bu durumda,

 • İlk başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (12 Temmuz 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi; 23 Ağustos 2019’dur.
 • Son başvuru yapılabilecek tarih itibarıyla (11 Ağustos 2019) seçilebilecek ilk uçuş tarihi 23 Eylül 2019’dur.
En son dönüş tarihini ne zaman seçebilirim?

En son geri (uçuş) dönüş tarihi olarak 23 Ağustos 2020 tarihini seçebilirsiniz.

Kampanyada hak kazandığım uçuş hakkı ile hangi Avrupa şehirlerine seyahat edebilirim?

Ankara, İstanbul veya İzmir şehirlerindeki havalimanlarından sadece Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma veya Viyana varış noktalarından birine seyahat edebilirsiniz.

Kampanyada hak kazandığım uçuş hakkını/kampanya katılım kodunu başka birine devredebilir miyim veya nakde çevirebilir miyim?

Hayır. Tarafına katılım kodu gönderilmiş kişi rezervasyon formunda adı belirtilecek ve seyahati gerçekleştirecek olan kişi olmalıdır.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz.

Seyahatime bir kişi daha ilave etmek istiyorum. Mümkün mü?

İlave edebilirsiniz. Bu işlemi başvurunuzu tamamladıktan sonra kampanya danışma hattı olan 0212 245 74 69 telefon numarasını arayarak veya başvuru formunda yer alan not kısmına yazarak iletmeniz gerekmektedir. Kampanya düzenleyicisi firma (BA Life), sizin için standart bilet ve güncel alan vergisi tutarlarını yansıtarak acente hizmeti vererek sizin adınıza bilet temin edecektir.

Burgan’la Avrupa Kampanyası kapsamında ödenmesi gereken bir ücret var mıdır?

Evet, kampanya dâhilinde hak kazandığınız gidiş-dönüş uçak biletinin kampanya kapsamında dâhil olmayan, tercih edilen kalkış şehrin havalimanı ve varış şehrin havalimanlarına ve de uçuş tarihlerine bağlı olarak farklılık gösterebilen ve siz müşterilerimiz tarafından karşılanması gereken vergiler bulunmaktadır. Bu vergiler Türkiye çıkış vergisi, yakıt harcı, sivil havacılık vergisi, mali vergi, havalimanı vergisi, sınır düzeltmesi vergisi, yolcu hizmetleri vergisi, dayanışma vergisi, güvenlik çantası ücreti, şehir belediye vergisi, yolcu kalkış ücreti, yolcu iniş ücreti, uçaktan iniş vergisi, güvenlik ücretleri, gürültü ücreti, harçlar (bilet kesim ücreti 10 €), ülke katma değer vergisi ve havacılık güvenliği vb. vergileri kapsar.

Kampanya kapsamında dâhil olmayan uçak biletlerine ilişkin vergileri nasıl ödeyebilirim?

Size e-posta ile iletilecek uçuş teklifi içeriğinde detayları görebileceksiniz.

Kampanyadan kaç kez yararlanabilirim?

Kampanyaya, kampanya katılım kodu ile yalnızca bir kez başvuru yapabilirsiniz. Hak kazanımınız olsa bile aynı isimle kampanyadan yararlanma hakkınız bulunmamaktadır. Her bir rezervasyon grubu ve her bir uçuş için sadece bir başvuru yapılabilir.

Burgan Bank personeliyim. Kampanyadan yararlanabilir miyim?

Hayır. Burgan Bank ve iştirak personelleri kapsam dışındadır.

Gerektiği durumda kampanya ile edindiğim bilette değişiklik yapabilir miyim?

Hayır. Uçuş teklifini aldıktan ve/veya onayladıktan sonra değişiklik talep edilemeyecektir.

Kampanyada kazandığım uçuş bilet hakkım hangi durumlarda iptal olur?

Aşağıdaki durumlarda kampanya katılım hakkınız/teklifiniz/biletiniz iptal olmaktadır:

 • 12 Temmuz 2019 tarihinde tarafına kampanya katılım kodu iletilen müşterilerin 30 gün içinde (en geç 12 Ağustos 2019 gün sonuna kadar) kampanya web sitesini ziyaret ederek başvuruda bulunmaması veya başvuru formunda istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması,
 • Başvuru formunda gidiş yapılacak şehir/havalimanı ile dönüş yapılacak şehir/havalimanının farklı seçilmesi,
 • Tarafına uçuş teklifi iletilen müşterilerimizin teklif geldiği andan itibaren 48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu veya olumsuz veya hiç geri dönüş yapmamaları

Hoşgeldin Mevduatı

Hoş Geldin Mevduatı

Hemen bir Burgan Bank Şubesi'ne gelin, Burgan Bank avantajlar dünyası ile tanışarak birikimlerinize değer katın!

TL, USD ve EUR'da avantajlı hoş geldin mevduat faiz oranları Burgan Bank'ta!*

Kampanya kapsamında bankamızda ilk defa hesap açtıracak bireysel bankacılık müşterilerine çok özel fiyatlar Şubelerimizde!

 

TL, USD ve EUR mevduat faiz oranlarımız yalnızca 32-91 gün vade aralığında açılan hesaplar için geçerlidir.  Müşteri bazında kampanya limitleri TL'de 25.000 TL – 1.000.000 TL; YP'de 10.000 USD/EUR – 1.000.000 USD/EUR'dur. Bu oranlar yıllık ve brüt olarak verilmiştir.

Faiz oranlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için size en yakın şubemizdeki, uzman Bireysel Bankacılık Yöneticilerimiz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca;  "Hemen Başvur" formunu eksiksiz doldurarak Bireysel Bankacılık portföy yöneticilerimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Değerinizi Bilen Kredi

Değerinizi Bilen Kredi

Özellikler

100.000 TL'ye varan tutar ve 60 ay vadeye kadar Değerinizi Bilen Kredi’nin avantajlı faiz oranlarını kaçırmayın, hak ettiğiniz ayrıcalığı yaşayın.

Faiz Oranı

Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık Taksit TutarıTahsis ÜcretiAylık Maliyet OranıYıllık Maliyet Oranı
10.000 TL121,74%951 TL50 TL2,45%29,4453%
10.000 TL181,74%672 TL50 TL2,42%29,0523%
10.000 TL241,74%534 TL50 TL2,40%28,8490%
10.000 TL361,74%398 TL50 TL2,39%28,6418%
10.000 TL481,74%332 TL50 TL2,38%28,5375%
10.000 TL601,74%294 TL50 TL2,37%28,4752%

Tablodaki faiz oranları, belirtilen tutar ve vade aralıklarında, Bireysel Bankacılık müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kullandırılacak tüketici kredileri için geçerlidir.

*Tahsis ücreti, kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak uygulanmaktadır.Tablolarda yer alan maliyet oranları sigorta hariç tüm masrafları (faiz, kredi tahsis ücreti, vergi, fon) kapsamaktadır. Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir

E-Mevduat

E-Mevduat

Birikimlerinizi E-Mevduat'ta değerlendirin, özel faiz oranlarından yararlanın!

Burgan Bank’ta hesabınız varsa ve %11.60' a varan faiz oranlarıyla E-Mevduat Hesabı avantajlarından hemen yararlanmak için İnternet Bankacılığı veya Burgan Mobil Uygulamamıza giriş yapabilirsiniz. Henüz Burgan Bank’ta hesabınız yoksa Burgan Bank şubelerinden hesap açabilir, hesabınız varsa hemen İnternet Bankacılığı ve Burgan Mobil’den giriş yapıp birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Vadeli E-Mevduat Hesabı alt sınırı bireysel müşterilerimiz için 500 TL, Kurumsal müşterilerimiz için 1000 TL'dir. Vadeli E-Mevduat Hesabı üst sınırı tüm müşterilerimiz için 500.000 TL'dir. Vadeli E-Mevduat Hesabı faiz oranlarını görmek için tıklayınız.

SGK Emekliler Kulübü

SGK Emekli Maaş Promosyon Ödemeleri

BBankamız, Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli gelir/aylık ödemeleri karşılığında promosyon ödemesi uygulamasına aracılık etmektedir.

Bu kapsamda; verilecek promosyon skalası aşadağıdaki gibidir:

 • 1.000 TL’ye (1.000 TL hariç) kadar olan emekli maaşları için 300 TL,
 • 1.000 - 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasındaki emekli maaşları için 375 TL,
 • 2.000 TL ve daha fazla emekli maaşları için 450 TL.

Ödemeler müşterimizin hesabına nakit olarak ilk maaşının yatmasını takip eden 3 iş günü içerisinde yatırılacaktır.
Promosyon ödemesi, müşterilerimizin gelir/aylıklarını 3 (üç) yıl süre ile aralıksız olarak Bankamızdan almaya devam etmesine ilişkin taahhütnameyi imzalaması şartıyla yapılacaktır.
Taahhüt edilen 3 yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.
Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınız için sizleri en yakın Burgan Bank şubesine bekliyoruz.
Detaylı bilgi için 0850 222 8 222 numaralı Çağrı Merkezimizle görüşebilirsiniz.

​​