EN Mobil Menü

Kampanyalar

Sağlık Çalışanları Paketi

Sağlık Çalışanlarının Yanındayız!

Burgan Bank olarak değerli sağlık çalışanlarımızın finansal ihtiyaçlarına destek olmak için Sağlık Çalışanlarına Özel kampanya hazırladık.

Siz Değerli Sağlık Çalışanlarına Özel:

 • Birikimlerinizde size özel %13,25’e varan faiz oranları*
 • Burgan Bank Banka Kartı ile POS üzerinden yapacağınız ilk 50 TL ve üzeri kullanımda; 50 TL geri ödeme fırsatı**
 • Şubelerimiz ve dijital bankacılığımızdan gerçekleştireceğiniz EFT ve Havale işlemlerinde masrafsızlık ayrıcalığı
 • Size en yakın Burgan Bank şubesine giderek hesap açabilir, avantajlı bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Size en yakın Burgan Bank şubesi için tıklayınız.
 • Dilerseniz dijital müşteri olarak istediğiniz her yerden tek tıkla kolayca müşteri olabilirsiniz. Hemen Dijital müşteri olmak için tıklayınız.

* Kampanya 1 Milyon TL’ye kadar geçerli olup, güncel faiz oranlarımız günlük olarak değişkenlik gösterebilir.
** 31/12/2020’ye kadar 50 TL ve üzeri yapılan alışverişler için sadece bir kez faydalanılabilir. Hak edilen ödüller, alışveriş yapılan ayı takip eden ayın 5’inde yüklenecektir.

Mudo Kampanyası

Mudo Kampanyası

 • Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Mudo Satış Mağazaları A.Ş. (Mudo) iş birliği ile düzenlenmektedir.
 • Kampanya 19 Ekim -19 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan kampanya tarihleri boyunca yeni Burgan Dijital müşterisi olan kişiler faydalanabilir.
 • Kampanyaya başvuru için, kampanya tarihleri arasında www.burgan.com.tr ana sayfasında yer alan ilgili kampanyadaki “MÜŞTERİ OL” butonuna tıklanarak, müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir.
 • Müşteri olma işlemlerini tamamlayan müşterilere, kişiye özel oluşturulan indirim kodu 5 Aralık 2020 tarihine kadar başvuru anında verilen iletişim numarasına SMS olarak iletilir.
 • Kazanılan 50TL değerindeki indirim kodu 5 Aralık 2020 tarihine kadar www.mudo.com.tr adresinden yapılan yeni sezon giyim ve aksesuar alışverişlerde geçerlidir.
 • İndirim kodu 5 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacaktır.
 • Kampanyadan ilk 1000 başvuru yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya durdurma yetkisi Burgan Bank’a aittir.
 • Bu kampanyadan her bir katılımcı, bir kez yararlanabilir.
 • Bu kampanya, başka kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez. Kupon kodu nakite çevrilemez.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanya dönemi içerisinde indirim kodu kullanılarak gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda Mudo ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Burgan Bank sorumlu değildir.
 • Katılım koşullarını www.burgan.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Burgan Bank ve Mudo, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Banka Kartı Kampanyası

Banka Kartı Kampanyası

 • Kampanyadan yalnızca Burgan Dijital müşterileri faydalanabilir. Burgan Dijital müşterisi değilseniz müşteri olmak için tıklayınız.
 • Kampanya kapsamında 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında en az 750 TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Sadece POS’tan yapılan işlemler dahil olup nakit çekim işlemleri hariçtir.
 • Hak edilen iade tutarı 5 Ekim 2020 tarihinde karta yüklenecektir.
 • İadenin yüklenebilmesi için banka kartının açık olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım için SMS gönderme koşulu yoktur, şartları sağlayan tüm Burgan Dijital müşterileri indirimden yararlanacaktır.

Hoşgeldin Mevduatı

Hoş Geldin Mevduatı

Hemen bir Burgan Bank Şubesi'ne gelin, Burgan Bank avantajlar dünyası ile tanışarak birikimlerinize değer katın!

TL, USD ve EUR'da avantajlı hoş geldin mevduat faiz oranları Burgan Bank'ta!*

Kampanya kapsamında bankamızda ilk defa hesap açtıracak bireysel bankacılık müşterilerine çok özel fiyatlar Şubelerimizde!

TL, USD ve EUR mevduat faiz oranlarımız yalnızca 32-91 gün vade aralığında açılan hesaplar için geçerlidir.  Müşteri bazında kampanya limitleri TL'de 25.000 TL – 1.000.000 TL; YP'de 10.000 USD/EUR – 1.000.000 USD/EUR'dur. Bu oranlar yıllık ve brüt olarak verilmiştir.

Faiz oranlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için size en yakın şubemizdeki, uzman Bireysel Bankacılık Yöneticilerimiz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca;  "Hemen Başvur" formunu eksiksiz doldurarak Bireysel Bankacılık portföy yöneticilerimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Değerinizi Bilen Kredi

Değerinizi Bilen Kredi

Özellikler

100.000 TL'ye varan tutar ve 36 ay vadeye kadar Değerinizi Bilen Kredi’nin avantajlı faiz oranlarını kaçırmayın, hak ettiğiniz ayrıcalığı yaşayın.

Faiz Oranı

Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık Taksit TutarıTahsis ÜcretiAylık Maliyet OranıYıllık Maliyet Oranı
10.000 TL121,74%951 TL50 TL2,45%29,4453%
10.000 TL181,74%672 TL50 TL2,42%29,0523%
10.000 TL241,74%534 TL50 TL2,40%28,8490%
10.000 TL361,74%398 TL
50 TL2,39%28,6418%

Tablodaki faiz oranları, belirtilen tutar ve vade aralıklarında, Bireysel Bankacılık müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kullandırılacak tüketici kredileri için geçerlidir.

*Tahsis ücreti, kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak uygulanmaktadır.Tablolarda yer alan maliyet oranları sigorta hariç tüm masrafları (faiz, kredi tahsis ücreti, vergi, fon) kapsamaktadır. Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir

E-Mevduat

E-Mevduat

Birikimlerinizi E-Mevduat'ta değerlendirin, özel faiz oranlarından yararlanın!

Burgan Bank’ta hesabınız varsa ve %13.00' a varan faiz oranlarıyla E-Mevduat Hesabı avantajlarından hemen yararlanmak için İnternet Bankacılığı veya Burgan Mobil Uygulamamıza giriş yapabilirsiniz. Henüz Burgan Bank’ta hesabınız yoksa Burgan Bank şubelerinden hesap açabilir, hesabınız varsa hemen İnternet Bankacılığı ve Burgan Mobil’den giriş yapıp birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Vadeli E-Mevduat Hesabı alt sınırı bireysel müşterilerimiz için 500 TL, Kurumsal müşterilerimiz için 1000 TL'dir. Vadeli E-Mevduat Hesabı üst sınırı tüm müşterilerimiz için 500.000 TL'dir. Vadeli E-Mevduat Hesabı faiz oranlarını görmek için tıklayınız.