İNTERNET ŞUBE
EN Mobil Menü
 

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Burgan Bank A.Ş. web sitesinde yer alan bilgi, veri veya tablolar taahhüt niteliğinde olmayıp, Burgan Bank A.Ş.'yi hukuken bağlamamaktadır. Burgan Bank A.Ş. bu bilgi, veri ve tablolar ile ilgili hiç bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, müşterilerimizin, web sitemizden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir.

İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden Bankamız hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik, bilgi ve görüşler Bankamızı bağlamamaktadır.

Web sitesinde yer alan hususlara dayanılarak gerçekleştirilen işlemlerden ötürü meydana gelen doğrudan/dolaylı, maddi/manevi herhangi bir zarar, masraf veya başkaca yükümlülükten (gecikme, sistemsel arıza, virüs, hata, operasyonel aksaklıklar da dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere) Burgan Bank A.Ş. sorumlu değildir. Web sitesi veya internet bankacılığı kullanımı ile ilgili ve web sitesi üzerinden yapılan tüm işlemlere ilişkin risk, tamamen web sitesi kullanıcısına aittir. Burgan Bank A.Ş., web sitesi veya internet bankacılığı kullanımına ilişkin herhangi bir beyan veya taahhüt vermemektedir.

Burgan Bank A.Ş., dilediği zaman, web sitesinde yer alan her türlü bilgiyi önceden haber vermeksizin değiştirebilir, kaldırabilir, web sitesini düzenleyebilir, web sitesinde yer alan herhangi bir bölümü iptal edebilir veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiye erişimi sınırlandırabilir. Bunlarla sınırlı olmamak üzere, web sitesine ilişkin tüm tasarruflar Burgan Bank A.Ş.'nin takdirinde olup, ilgili mevzuat kapsamında, web sitesi ve internet bankacılığı kullanımına ilişkin olarak her türlü uygulama Burgan Bank A.Ş. ihtiyarındadır.

Faaliyet Raporu