EN Mobil Menü

İnternet Bankacılığı

Yapabileceğiniz İşlemler

İşlem Limitleri

Güvenlik

Destek

Destek

İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Kullanıcı Adı veya T.C. Kimlik Numarası (Sadece Bireysel Müşteriler) ile birlikte E-Parola ve tek kullanımlık şifre gönderimi için yanınızda cep telefonunuzun bulunması gerekmektedir. Bu bilgiler eksiksiz olarak hazır ise www.burgan.com.tr internet sitesi üzerinden size uygun olan İnternet Bankacılığı giriş butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada ilk önce kullanıcı adınızı veya T.C. Kimlik numaranızı (Sadece Bireysel Müşteriler) ve E-Parolanızı yazınız, giriş butonuna tıklayınız. Bilgileriniz doğru ise bir sonraki ekranda önceden seçmiş olduğunuz güvenlik resminizi kontrol edin ve cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifrenizi girin. Artık internet bankacılığından istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanıcı Adı veya E-Parolamı nasıl hatırlatırım?

İnternet Bankacılığı giriş ekranında bulunan Şifremi Unuttum'a tıklayınız. Açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzu eksiksiz şekilde doldurunuz. Bu işlemin ardından cep telefonunuza "Doğrulama Kodu" gönderilecektir. Doğrulama kodunuzu başarılı bir şekilde girdikten sonra karşınıza çıkacak olan kendi belirlediğiniz Güvenlik Sorusunu da yanıtladıktan sonra yeni şifre belirleyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Nasıl Kayıt Olunur?

İnternet Bankacılığı kullanıcı adınızı ve şifrenizi herhangi bir Burgan Bank şubesinden, İnternet Bankacılığı veya Çağrı Merkezi üzerinden Yeni Kullanıcı Oluştur diyerek şubeye gitmeden alabilirsiniz. Uygulamadan sadece Bireysel Müşterilerimiz yararlanmaktadır.

Kart Bilgileriniz ile Burgan Bank İnternet Bankacılığı kullanıcısı oluşturmak için

Ana sayfamızdaki "Yeni Kullanıcı Oluştur" butonunu tıklayınız. Açılan ekranda “Kart ile” kayıt seçeneğini tıklayınız, daha sonra kart bilgilerinizi girerek devam tuşuna basınız. Gelen ekranda ehliyet veya nüfus cüzdanı bilgilerini doldurup devam tuşuna basınız. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza "Tek Kullanımlık Şifreniz" gönderilecektir. Tek Kullanımlık Şifrenizi girdikten sonra kullanıcı adınızı tanımlayabilirsiniz. İşleminiz tamamlandığında ilk girişte kullanacağınız E-Parolanız cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. İlk girişiniz esnasında e-parolanızı yenilemeniz gerekmektedir.

TC Kimlik Bilgileriniz İle Burgan Bank İnternet Bankacılığı kullanıcısı oluşturmak için

Ana sayfamızdaki "Yeni Kullanıcı Oluştur" seçeneğini tıklayınız, Açılan ekranda “TCKN ile” kayıt seçeneğini tıklayınız, daha sonra 11 haneli TC Kimlik Numaranızı, anne kızlık soyadı bilgisini sizden istenilen formatta eksiksiz ve doğru girdikten sonra Devam tuşuna basınız. Gelen ekranda ehliyet veya Nüfus Cüzdanı bilgilerini doldurup devam tuşuna basınız. Sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza “Tek Kullanımlık Şifreniz” gönderilecektir. Açılan ekranda Tek Kullanımlık Şifrenizi girdikten sonra kullanıcı adınızı tanımlayabilirsiniz. İşleminiz tamamlandığında ilk girişte kullanacağınız E-Parolanız cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. İlk girişiniz esnasında e-parolanızı yenilemeniz gerekmektedir.

Demo

Sıkça Sorulan Sorular