İNTERNET ŞUBE
EN Mobil Menü

İnternet Bankacılığı

Yapabileceğiniz İşlemler

İşlem Limitleri

Güvenlik

Destek

Destek

İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Kullanıcı Adı veya T.C. Kimlik Numarası (Sadece Bireysel Müşteriler) ile birlikte E-Parola ve tek kullanımlık şifre gönderimi için yanınızda cep telefonunuzun bulunması gerekmektedir. Bu bilgiler eksiksiz olarak hazır ise www.burgan.com.tr internet sitesi üzerinden size uygun olan İnternet Bankacılığı giriş butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada ilk önce kullanıcı adınızı veya T.C. Kimlik numaranızı (Sadece Bireysel Müşteriler) ve E-Parolanızı yazınız, giriş butonuna tıklayınız. Bilgileriniz doğru ise bir sonraki ekranda önceden seçmiş olduğunuz güvenlik resminizi kontrol edin ve cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifrenizi girin. Artık internet bankacılığından istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanıcı Adı veya E-Parolamı nasıl hatırlatırım?

İnternet Bankacılığı giriş ekranında bulunan Şifremi Unuttum'a tıklayınız. Açılan sayfada T.C. Kimlik Numaranızı ve Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzu eksiksiz şekilde doldurunuz. Bu işlemin ardından cep telefonunuza "Doğrulama Kodu" gönderilecektir. Doğrulama kodunuzu başarılı bir şekilde girdikten sonra karşınıza çıkacak olan kendi belirlediğiniz Güvenlik Sorusunu da yanıtladıktan sonra yeni şifre belirleyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Nasıl Kayıt Olunur?

İnternet Bankacılığı kullanıcı adınızı ve şifrenizi herhangi bir Burgan Bank şubesinden, İnternet Bankacılığı veya Çağrı Merkezi üzerinden Yeni Kullanıcı Oluştur diyerek şubeye gitmeden alabilirsiniz. Uygulamadan sadece Bireysel Müşterilerimiz yararlanmaktadır.

TC Kimlik Bilgileriniz İle Burgan Bank İnternet Bankacılığı kullanıcısı oluşturmak için

Ana sayfamızdaki "Yeni Kullanıcı Oluştur" seçeneğini tıklayınız. Açılan ekranda “TCKN ile” kayıt seçeneğini tıklayınız, daha sonra 11 haneli TC Kimlik Numaranızı, cep telefonu numaranızı eksiksiz ve doğru girdikten sonra Devam tuşuna basınız. Telefonunuza gelen Tek Kullanımlık Şifrenizi girerek Devam butonuna tıklayınız. Gelen ekranda nüfusa kayıtlı olduğunuz İl’i belirterek devam tuşuna basınız. Açılan ekranda İnternet Bankacılığı şifrenizi belirleyin ve ardından Güvenlik Resminizi belirleyin. Karşınıza çıkan Güvenlik Soru Tanımlama ekranı aracılığı ile bir gizli soru ve cevap belirleyiniz. Son olarak karşınıza çıkan İnternet Bankacılığı Hizmet Dokümanını okuyarak; okudum, ve kabul ediyorum alanını işaretleyerek Onayla butonuna tıklayınız. İşleminiz tamamlandığında İnternet Bankacılığı giriş ekranına yönlendirileceksiniz.

Demo

Sıkça Sorulan Sorular