EN Mobil Menü
 

Mobil Bankacılık

Mobil Uygulama

Yapabileceğiniz İşlemler

İşlem Limitleri

Destek

Destek

Burgan Mobil'e nasıl giriş yapılır?

Kullanıcı Adı veya T.C. Kimlik Numarası ile Parola bilgilerinizi girdikten sonra gelen ilk ekranda güvenlik resminizi kontrol edip ve cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu yazarak Burgan Mobil’e giriş yapabilirsiniz. Bu adımları tamamladıktan sonra Burgan Mobil’de istediğiniz işlemi seçerek hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Mobil Kullanıcı Adı veya Parolamı unutursam ne yapmalıyım?

Parolanızı veya Kullanıcı Adınızı unutursanız Parola Oluştur / Unuttum’ a tıklayıp T.C. Kimlik Numarası veya Burgan Bank Kart bilgileriniz ile Yeni Parola / Kullanıcı Adı oluşturabilirsiniz.

Banka kartı / kredi kartı ile devam etmek için;
Burgan Mobil giriş ekranındaki “Parola Oluştur / Unuttum ” seçeneğini tıklayınız. Açılan ekranda hatırlatılmak istenilen giriş bilgisini seçtikten sonra, kart seçeneğini işaretleyiniz. Kart bilgilerini eksiksiz ve doğru girdikten sonra sizden istenilen kimlik bilginizi girip devam ettiğinizde sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza “Doğrulama Kodu” gönderilecektir. Doğrulama Kodu’ nuzu girdikten sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza Yeni Kullanıcı Adınız veParolanız gönderilecektir.

TC Kimlik Bilgisi İle devam etmek için;
Burgan Mobil giriş ekranındaki “Parola Oluştur / Unuttum ” seçeneğini tıklayınız. Açılan ekranda hatırlatılmasını istediğiniz giriş bilgisini seçtikten sonra, TCKN seçeneğini seçiniz. TC Kimlik Numaranızı ve Anne Kızlık Soyadınızın ilk iki harfini eksiksiz ve doğru girdikten sonra sizden istenilen kimlik bilginizi girip devam ettiğinizde sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza “Doğrulama Kodu” gönderilecektir. Doğrulama Kodu’ nuzu girdikten sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza Yeni Kullanıcı Adınızve Parolanız gönderilecektir.

Burgan Mobil'e Nasıl Kayıt Olunur?

Burgan Mobil Kullanıcı Adınızı ve parolanızı herhangi bir Burgan Bank şubesi, İnternet Bankacılığı veya İletişim Merkezi üzerinden yeni kullanıcı oluşturarak şubeye gitmeden alabilirsiniz.

Kart Bilgileriniz ile Burgan Mobil kullanıcısı oluşturmak için;
Burgan Mobil giriş ekranındaki “ Parola Oluştur / Unuttum ” seçeneğini tıklayınız. Açılan ekranda, kart seçeneğini seçiniz. Kart bilgilerini eksiksiz ve doğru girdikten sonra sizden istenilen kimlik bilginizi girip devam ettiğinizde sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza “Doğrulama Kodu” gönderilecektir. Doğrulama Kodu’nuzu girdikten sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza Yeni Kullanıcı Adınız ve Parolanız gönderilecektir.

TC Kimlik Bilgileriniz İle Burgan Mobil kullanıcısı oluşturmak için;
Burgan Mobil giriş ekranındaki “ParolaOluştur / Unuttum ” seçeneğini tıklayınız. Açılan ekranda, TCKN seçeneğini tıklayınız. TCKimlik Numaranızı ve Anne Kızlık Soyadızın ilk iki harfini eksiksiz ve doğru girdikten sonra gelen ekranda istenilen bilgiyi girip devam ettiğinizde sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza “Doğrulama Kodu” gönderilecektir. Doğrulama Kodu’nuzu girdikten sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza Yeni Kullanıcı Adınız ve Parolanız gönderilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular