EN Mobil Menü
 

Telefon Bankacılığı

İşlem Limit ve Saatleri

Yapabileceğiniz İşlemler

Güvenliğiniz İçin

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Telefon Bankacılığı hizmetinizden faydalanmak istiyorum. Ne Yapmalıyım?

Bireysel müşterilerimiz; ATM kartı şifresi veya Dijital Bankacılık şifresi ile Telefon Bankacılığı’ndan işlemlerini gerçekleştirebilir. (0850 222 8 222)
Kurumsal müşterilerimiz; hesap açılışınız esnasında Telefon Bankacılığı hizmetinden yararlanmak istediğinizi belirtmeniz halinde Şubeniz, telefon bankacılığı şifresi için gerekli işlemleri başlatacaktır. (0850 222 8 223)

Telefon Bankacılığı hizmetinizden ücret alıyor musunuz?

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmete devam edebilmek amacıyla, Telefon Bankacılığı’ndan sunulan EFT ve havale işlemlerinden Dijital müşterilerimiz ücretsiz hizmet alabilmektedir. Şube müşterilerimizden alınan ücret bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Burgan Bank Telefon Bankacılığı’nı yurtdışından nasıl arayabilirim?

Yurtdışından 0850 222 8 222 Burgan Bank Telefon Bankacılığı’na +90 850 222 8 222 olarak ulaşabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı’ndan vadeli / vadesiz hesap açabilir miyim?

Sadece hesabınızın bulunduğu bir şubede mevcut hesabınıza bağlı hesaplar açabilirsiniz. Farklı bir şubeden hesap açılışı istemeniz halinde gerekli evrakların imzalanması için o Şubemize başvurmanız gerekmektedir. Hesabınız var ise, hesabınıza bağlı vadeli hesaplar açabilirsiniz. Hesabınız yok ise, hesap açılışı istemeniz halinde gerekli evrakların imzalanması için ilgili şubemize başvurmanız gerekmektedir.

Telefon Bankacılığı’nda günlük işlem limitleri nedir?

Telefon Bankacılığı İşlem Limit ve Saatleri için tıklayınız.

Telefon Bankacılığı’ndan hangi gün ve saatlerde hizmet alabilirim?

0850 222 8 222 Burgan Bank Telefon Bankacılığı’na 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı’ndan Burgan Bank’taki hesaplarım arasında günün her saati transfer yapabilir miyim?

Evet, her gün ve her saat hesaplarınız arasında transfer (Havale işlemi) yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı’ndan Günün her saati EFT yapabilir miyim?

EFT işlemlerini haftaiçi 16:30’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonlarında veya tatil günlerinde TC.Merkez Bankası kapalı olduğundan EFT işlemi yapılamamaktadır.

Telefon Bankacılığı’ndan otomatik ödeme talimatı verilebilir mi?

Elektrik, su, doğalgaz gibi fatura ödemeleriniz için Telefon Bankacılığı’ndanotomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Güvenlik sorusu nedir? Güvenlik sorumu nasıl değiştirebilirim?

Gelişen teknoloji ile birlikte İnternet Bankacılığı kullanımı da paralel olarak artmakta ve bu durum kötü niyetli bazı kişilerce suistimal edilmeye çalışılmaktadır. Burgan Bank olarak işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmanız için günümüz teknolojisini yakından takip ederek size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. İnternet Bankacılığı ya da Burgan Mobil uygulamanıza ilk giriş yaptığınızda cevabını sadece sizin bileceğiniz bir soruyu güvenlik sorusu olarak belirleyerek hesabınızın güvenliğini artırabilirsiniz. Güvenlik sorunuzun sıfırlanması için imzalı talimatınızı Destek@burgan.com.tr adresinden veya 0533 213 42 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Talimat Örneği

SIM Kart blokesini nasıl kaldırabilirim?

Sim kartınızı güncel teknoloji ile uyumlu hale getirdiğinizde ya da numaranızı farklı bir operatöre taşıdığınız zaman internet ve mobil bankacılık kanallarına giriş aşamasında, SMS ile gönderilen tek kullanımlık şifreniz güvenlik sebebiyle tarafınıza iletilemeyecektir. Bankacılık işlemleriniz için gerekli olan tek kullanımlık SMS ile iletilen şifre hizmetinden yararlanmak için Sim kartınız üzerindeki blokeyi kaldırmanız gerekmektedir. Sim kart blokenizin kaldırılması için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

Mobil uygulama üzerinden sim kart bloke kaldırma

Daha önce mobil cihazınız ile dijital bankacılık hesabınızı eşleştirdiyseniz, mobil uygulama üzerinden Dijital Bankacılık şifreniz ile giriş yaparak sim blokenizi kaldırabilirsiniz.

İmzalı talimat ile sim bloke kaldırma

Dilerseniz imzalı talimatınızı Destek@burgan.com.tr adresinden veya 0533 213 42 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Talimat Örneği

Dijital bankacılık müşterisiyim, cep telefon numaramı nasıl değiştirebilirim?

Bankamız sistemlerine kayıtlı cep telefon numaranızı değiştirmeniz gerektiğinde, 08502228222 numarası üzerinden iletişim merkezimizi arayabilir ya da imzalı talimatınızın üzerine kimliğinizin ön/arka yüzü ile çektiğiniz fotoğrafı ve selfie (öz çekim) Destek@burgan.com.tr adresinden veya 0533 213 42 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize iletebilirsiniz.

Talimat Örneği