EN Mobil Menü
 

POS

Yeni Nesil Yazar Kasa POS

Yeni Nesil Yazar Kasa POS

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan 69 - 70 Seri Numaralı Tebliğler uyarınca; evlere servis yapan (kapıda ödeme alan) firmalar ve masada ödeme alan restoranlar gibi seyyar POS kullanan işyerlerinin 1 Ekim 2013 itibariyle hem yazarkasa hem de POS donanımı olan Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar kullanmaları gerekmektedir.

Bu tebliğlerden etkilenen Mobil POS kullanan işyerlerimiz:

  • 1 Ekim 2013 öncesinde, işyerimiz bağlı olduğu Vergi Dairesinden Ö.K.C. izin yazısı almalıdır.
  • 1 Ekim 2013 öncesinde, izin yazısı ile birlikte yazarkasa firmalarının satış noktalarına giderek satın aldığına dair Ö.K.C ürün faturası temin edilmelidir. Cihaz henüz bayilerde bulunmasa bile işyerlerimiz ödemesini yaparak satın alma işlemini gerçekleştirmesi yeterlidir.
  • Yeni ödeme kaydedici cihaz satın alındıktan sonra, fatura kesim tarihinden itibaren ürünün teslim alınması için 90 gün süre tanınmıştır.
  • Müşterilerimiz cihazları teslim aldığında, Burgan Bank POS uygulamasının cihazlara yüklenmesi için mutlaka Burgan Bank şubesine başvurmalıdır.

Anlaşmalı yazarkasa pos modellerinde Burgan Bank Bonus Card ve Burgan Bank Bonus Business Card'larına özel ödeme fırsatları sunulmaktadır

Dost POS

Dost POS

DostPOS avantajları Güçlü KOBİ'leri bekliyor!

Burgan Bank İşletme Bankacılığı'ndan Güçlü KOBİ'lere özel ayrıcalık: Aldığınız her yeni ürün ile POS fiyatlarında üst üste indirim kazanın!

Hangi ürünler ile bu avantajdan faydalanabilirsiniz?

  • TL Nakit Kredi,
  • Çek karnesi,
  • İnternet Bankacılığı,
  • Tahsil Çek,
  • Business Card
  • POS Sigortası

POS'un yanına kullandığınız ürün adedi arttıkça komisyon oranlarınızda %0,10'dan başlayan indirimden yararlanabileceksiniz. İşletmenizin faaliyetlerini destekleyecek ürünleri belirleyip Burgan Bank'tan alın, DostPOS fırsatını siz de yakalayın.

Detaylı bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için en yakın Şubemiz ile görüşebilir ya da 0850 222 8 222 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Taksit Sınırlaması

Taksit Sınırlaması

01 Şubat 2014 tarihli Banka Kartları ve Kredi Kartlarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmeliğin yürürlüğe girmesiyle bu tarihten itibaren kredi kartlarıyla yapılan nakit çekim ve taksitli işlemlerin tamamı için sunulan ek taksit ve/veya öteleme kampanyaları da dahil olmak üzere taksit sayısı 9 ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca kuyum sektöründeki harcamalarınıza en fazla 4 ay taksit uygulanabilecek olup; akaryakıt, market, restoran ve telekomünikasyon sektörlerindeki harcamalarınıza ise taksit veya öteleme uygulanmayacaktır.