İNTERNET ŞUBE
EN Mobil Menü
 

Diğer Krediler

Eximbank Kredileri

Eximbank Kredileri

Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş. (Eximbank) tarafından, ihracatın geliştirilmesi amacıyla ihracatçılara, ihracata yönelik üretim yapan imalatçılara ve yurtdışında faaliyet gösteren müteahhit ve girişimcilere, çeşitli vadelerde, düşük faizli olarak bankalar aracılığı ile kullandırılan nakit ve gayrinakdi kredilerdir.

Ayrıntılı bilgi için www.eximbank.gov.tr

KGF Kredileri

KGF Kredileri

Kredi Garanti Fonu desteği ile finansman ihtiyacı duyan ve KGF’nin belirlemiş olduğu koşulları sağlayan işletmelere, işletmenin ve kredinin niteliğine göre değişen oranlarda Kredi Garanti Fonu garantisi ile finansman desteği sunulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için http://www.kgf.com.tr

Kredili Mevduat Hesabı

Kredili Mevduat Hesabı

Vadesiz Mevduat Hesabınız ile bu hesaba bağlı bir kredi limitinden oluşan özel bir hesap türüdür. Hesabınızda para olmasa bile, KMH limitini kullanarak; kısa süreli nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, havale, eft gibi vadesiz mevduat hesabınızdan yapabildiğiniz işlemleri yapabilir, fatura, kira ve diğer otomatik ödemelerinizi zamanında yapmaya devam edebilirsiniz.

Bu kredinin faizi, sadece hesabınızın eksi bakiye verdiği günler için, limitin tamamına değil kullandığınız kısmına hesaplanır.

Referans Mektubu

Referans Mektubu

Genellikle inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmaların, ihalelere katılımlarında ihtiyaç duydukları, gayrinakdi kredi özelliği olmayan, Bankamızdaki onaylı kredi limitlerini ve mevduatlarını gösteren, TL veya yabancı para üzerinden düzenlenmiş bir mektuptur.