EN Mobil Menü
​​

E-Mevduat

Özellikler

Özellikler

Birikimlerinizi E-Vadeli Mevduat'ta değerlendirin, özel faiz oranlarından yararlanın!

%13,25'e varan faiz oranlarıyla E-Vadeli Mevduat Hesabı getirilerinden hemen yararlanmak için İnternet Bankacılığına giriş yapabilir, İnternet Bankacılığı yatırım işlemleri menüsünden E-Vadeli Mevduat hesabınızı kolaylıkla açabilirsiniz.

  • E-Vadeli Mevduat Hesabı avantajlarından yararlanmak istiyorsanız ve henüz Burgan Bank'ta hesabınız yoksa sizi en yakın şubemize bekliyoruz. Şubelerimizi görmek için tıklayınız.
  • E-Vadeli Mevduat Hesabı alt sınırı bireysel müşterilerimiz için 500 TL, Kurumsal müşterilerimiz için 1000 TL'dir.
  • E-Vadeli Mevduat Hesabı üst sınırı tüm müşterilerimiz için 500.000 TL'dir.
  • E-Vadeli Mevduat Hesabı faiz oranlarını görmek için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Vadesiz Hesaplardan herhangi bir kesinti oluyor mu?

Vadesiz hesaplardan her ay hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir.

Hesap İşletim Ücreti nedir?

Bankamız siz değerli müşterilerine verdiği bankacılık hizmetlerine ilişkin, mevduat hesaplarından her ay tahsil ettiği masrafdır.
Masraf Komisyon bilgileri için tıklayınız.

Hesap İşletim Ücreti sözleşmede yazıyor mu?

Bankamızla müşterilerimiz arasında imzalanmış olan Bankacılık İşlemleri Sözleşmesi’nde uygulamamıza dair bilgilendirme yer almaktadır.

Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmesi yasal mıdır?

Bankacılık Kanununun 144. maddesine dayanılarak hazırlanan Mevduat ve Kredi Faiz Oranları ve Katılma Hesapları Kar ve Zarara Katılma Oranları ile Özel Cari Hesaplar Dahil Bu İşlemlerde Sağlanacak Diğer Menfaatler Hakkında Tebliğin 16.10.2006 tarih, 2006/11188 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile 22.11.2006 tarih, 26354 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak aynı tarihte yürürlüğe girmesiyle birlikte, anılan Tebliğin 4. maddesinde "faiz dışında sağlanacak diğer menfaatlerin ve tahsil olunacak masrafların nitelikleri ve sınırları serbestçe belirlenir" denilmekte ve anılan Tebliğ çerçevesinde T.C.Merkez Bankası'na belirlenen masraf ve komisyon tür, oran ve tutarları bildirilmektedir.

Kredili Mevduat Hesabı nedir?

Bankamızın belirlediği bir limit dahilinde vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanan ve hesabınızda yeterli bakiye olmadığında bile hesaptan para çekebilmenizi, alışveriş yapmanızı sağlayan bir kredi ürünüdür. Ayrıca KMH’nızı otomatik ödemelerde (elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu ve benzeri faturalar, okul taksit ödemeleri gibi düzenli ödemelerinizin aksamamasını ve diğer olası kısa süreli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere) kullanabilirsiniz.

​​